ETS 2 lastik almak için wheel pack DLC mi gerekli?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Tır ve dorse tekerlekleri en üst düzey b seviyesi a seviyesi lastik kullanmak için wheel pack paketi mi almam lazım. A seviye lastik daha az benzin mi tüketiyor?

Yakıt konusunda a seviyesi istiyorsan michelin fan pack DLC paketini alman lazım. Wheel tuning pack ile jantların, lastiklerin vs. rengini değiştirebiliyorsun.

Hep B seviyesi alabiliyorum. Başka alamıyorum. Wheel Pack almama gerek var mı peki? Jant boyama işiyle pek uğraşmıyorum ama oyun tam etkin kullanmak amaçlı alınır mı?

Takıntılı insanım hocam. İlla %100 olmalı boyama paketleri bizim ülkemiz ve tasarımı güzel olan bayraklar hariç taksit taksit tamamlamak istiyorum. Kış indiriminde en kötü aksesuar seti almaya çalışırım.
Hocam ben daha çok modifiye konusuna özen gösteriyorum. Harita DLC'leride güzel ama sarmıyor.

Solunda mavi olanlar sahip olduğum DLC'ler.

dlc.PNG

Hocam ben daha çok modifiye konusuna özen gösteriyorum. Harita DLC'leride güzel ama sarmıyor.

Solunda mavi olanlar sahip olduğum DLC'ler.

Eki Görüntüle 1242627

Ben hocam Going East, Black Sea, Special Cargo Pack hariç diğer Cargo Pack DLC sahibim. Özellikle harita ve modifiye almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı