ETS 2 her güncellemede 12 GB içerik yüklüyor

Alifg

Decapat
Daha fazla  
Oyunu her güncellediğimde 12 GB içerik yüklüyor. Yer kaplamıyor ama her gün inmesini beklemek can sıkıyor. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
12 GB indiriyor mu yoksa oyun dosyalarına patch'i mi uyguluyor? Mesela şu an 51 MB güncelleme gelmiş, indi. 12 GB oyunun toplam boyutu, oyuna güncellemeyi ekliyor diye biliyorum bu şekilde. Yani sağ alttaki şey oyun dosyalarının doğrulanması gibi bir şey:

1639654500340.png

12 GB indiriyor mu yoksa oyun dosyalarına Patch'i mi uyguluyor? Mesela şu an 51 MB güncelleme gelmiş, indi. 12 GB oyunun toplam boyutu, oyuna güncellemeyi ekliyor diye biliyorum bu şekilde. Yani sağ alttaki şey oyun dosyalarının doğrulanması gibi bir şey:

Eki Görüntüle 1243333

İşte bende bunu kastediyorum sürekli her güncellemede bunu bekleyeceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bunlar mı? 😬 grafik güncellemesi veya harita falan olsa anlarım da yani bunlar pek mantıklı gelmedi.

Sen bu oyunu 2 boyutlu falan mı sandın? Hayır. Atıyorum bir tırın içine gir ve kokpite bir bak. Ne demek istediğimi anlarsın ve harita demişken scs sana beleş harita vereceğini mi sandın yeğenim ne de olsa o da bir kazanç kapısı DLC olarak veriyorlar ama ben zate oyunu 10TL iken almıştım ve DLC'lere tel 1 kuruş vermedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı