Çözüldü ETS 2 iç kamera dönmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nrok

Hectopat
Dış kamerada fare ile kamerayı hareket ettirebiliyorum ama içe geçtiğimde kamera dönmüyor. Dosyaları doğruladım, yeni profil açtım düzelmedi. Çözümü bilen var mı?

Çözüm
Tuş ayarlarını sıfırla kontrol kısmında da kontrol sihirbazını tekrar yap. Düzelmesi lazım aslında.

Eğer yine çözemezsen numpadden de kabinde etrafa bakabiliyorsun 4-6 tuşlarına basarak.

Olmadı. Numpadle de dönmüyor. Dış kamerada dönüyor ama numapdde sıkıntı yok yani.

Sorunu çözdüm ne zaman yaptım bilmiyorum kafa takibini açmışım. O yüzden dönmüyormuş.
Tuş ayarlarını sıfırla kontrol kısmında da kontrol sihirbazını tekrar yap. Düzelmesi lazım aslında.

Eğer yine çözemezsen numpadden de kabinde etrafa bakabiliyorsun 4-6 tuşlarına basarak.

Olmadı. Numpadle de dönmüyor. Dış kamerada dönüyor ama numapdde sıkıntı yok yani.

Sorunu çözdüm ne zaman yaptım bilmiyorum kafa takibini açmışım. O yüzden dönmüyormuş.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı