ETS 2 için Windows 7 kurulur mu?

DenizAras

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Çok düşük bir sistemim var. 512 MB' ATI Radeon HD 3650 ve şu an 8.1 sürümündeyim. Windows 7 geçeceğim sadece ETS ve Google'da takılacağım, başka bir işim yok. Yüklemeli miyim sizce?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,2 KB · Görüntüleme: 68
Valla sisteminiz ETS 2 açabileceğini pek sanmıyorum.

Eski sürümünü oynayabilirsin. Fakat bunun için Windows 7 yüklemene gerek yok. Windows 8'de aynı performansta çalışacaktır. Direk indir oyna. Fakat çok kasabilir.

Bu sistem hangi işletim sistemini kurarsanız kurun ETS 2'yi düzgün oynatmaz. HD 5450 1 GB, 4 GB RAM ve E8400 işlemci ile 15-20 FPS civarı alıyorum, tünellerde 8 FPS'e düşüyor. Siz bu değerlerin kat kat daha altını alacaksınız. Daha düşüğü ile de oyunu oynamanız çok zor zaten. Denemeye değmez.

Bu sistem hangi işletim sistemini kurarsanız kurun ETS 2'yi düzgün oynatmaz. HD 5450 1 GB, 4 GB RAM ve E8400 işlemci ile 15-20 FPS civarı alıyorum, tünellerde 8 FPS'e düşüyor. Siz bu değerlerin kat kat daha altını alacaksınız. Daha düşüğü ile de oyunu oynamanız çok zor zaten. Denemeye değmez.
hocam bu sistem ile nasıl 20 fps alabiliyorsunuz ben bu bilgisayarda ets 2 de hemde modlu şekilde 60 fps gördüğüm olmuştur

Hocam bu sistem ile nasıl 20 FPS alabiliyorsunuz? Ben bu bilgisayarda ETS 2'de hem de modlu şekilde 60 FPS gördüğüm olmuştur.
Hocam ben Steam'den ve son sürüm oynuyorum. Ayrıca performansı arttıracak herhangi bir şey mod vb. kurmadım. Oyunun izin verdiği en düşük ayarlarda oynuyorum sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı