ETS 2 ilk defa oynarken neler yapılması gerek?

para hilesinde vac olmaz ama hazır profil daha rahat. bütün galeriler keşfedilmiş oluyor ve istediğiniz markayı almak için illa o galerinin olduğu şehire sürerek gitmek zorunda kalmazsınız. garajlar bol olur rahatça araç doldurursunuz.
Para hilesi güzel evet fakat galerileri falan el ile keşfetmek daha güzel bence. Hazır profil yerine level ve para hilesinden sonra her şeyi elle yapmak, o şehirleri elle keşfetmek daha çok sarıyor. En önemlisi oyundaki bütün yolların % kaçını görmüşsünüz onu bile görüyorsunuz. Mesela 6 yıllık save dosyamda bütün map dlcleri var ve 6 yıldır oyunun %47'sini keşfedebilmişim sadece.

Sizce hangisi daha iyi? Daha yeniyim oyunda pek bilgim yok tırlarla. Kafa dağıtmak ve eğlenmek için giriyorum oyuna.

Teşekkür ederim.

MP'sini laptopumun kaldıracağını düşünmüyorum fakat denerim. VAC gibi bir olay olmaz değil mi para hilesinde? Sürüş ayarları derken nelerdir? En önemlileri yapmam gereken?

Para hilesi yüzünden hiçbir şekilde VAC ban yemezsiniz ve Truckers MP için en son sürüm ETS 2 gerekiyor.

Para hilesi güzel evet fakat galerileri falan el ile keşfetmek daha güzel bence. Hazır profil yerine level ve para hilesinden sonra her şeyi elle yapmak, o şehirleri elle keşfetmek daha çok sarıyor. En önemlisi oyundaki bütün yolların % kaçını görmüşsünüz onu bile görüyorsunuz. Mesela 6 yıllık save dosyamda bütün map dlcleri var ve 6 yıldır oyunun %47'sini keşfedebilmişim sadece.
yeni başladığı için ilk olarak herşeyi kavradıktan sonra kişisel save'a geçmesini öneririm ben.

MP'sini laptopumun kaldıracağını düşünmüyorum fakat denerim. VAC gibi bir olay olmaz değil mi para hilesinde? Sürüş ayarları derken nelerdir? En önemlileri yapmam gereken?

Kaldırmaz o sistem denemeyin bile son sürüm istiyor ve orada yüksek sistemin olsa bile 30 veriyor duisburg da.

Nereden bulabilirim full save?

Hocam ben oyunu indirimle aldım yanında sanırım bir kaç DLC geldi emin değilim 1.38 sürümünün betasına geçeceğim şimdi sorun yaratırmı?

1684359127119.png

Geri
Yukarı