ETS 2 kariyere girince oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Skylexr

Hectopat
Yer
Kastilya/Wotb
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS PRIME B450M-K II
AMD Ryzen™ 3 2200G
Radeon Vega 8 Graphics
16GB RAM
RAM
4GB
Ekran kartı
Nvidia GeForce9400GT
İşlemci
E7300
Steam üzerinden ETS 2 aldım. Oyun açılıyor her şey güzel, kariyere giriyorum, tam altta görevim gelince yanıt vermiyor, oyundan atıyor.

Merhaba,

Çalışmayan oyunların veya uygulamaların neden çalışmadığını çözmek için yepyeni bir yöntem ile daha karşınızdayız: Process Monitor! Bu yöntemi daha önce Sosyal'de burada FIFA 15 için kullandık ve %100 başarıya ulaştık.

Adım adım nasıl bir Process Monitor raporu oluşturulur bakalım:

Otomatik analiz nasıl yapılır?

PML uzantılı log dosyanızı buradan otomatik analiz ettirebilirsiniz: Yeni analiz

Raporu nasıl sizinle paylaşacağım?

Raporu aşağıdaki sitelerden birine herkese açık olacak şekilde yükleyin ve Sosyal'de Oyun Teknik Destek bölümünde yeni konu açarak ya da mevcut konunuza linkini koyarak bizimle paylaşın.
Microsoft OneDrive
Yandex Disk
DropBox
MediaFire
Sürprizbozan: Yazılı Rehber

Not: Windows 8.1 altına teknik destek vermiyoruz. Windows sürümünüzü Başlat menüsüne winver yazıp Enter'a basarak kontrol edebilirsiniz.
Son düzenleyen: Moderatör: 17 Haziran 2022

Maalesef ki minimum 8.1

Merhaba,

Çalışmayan oyunların veya uygulamaların neden çalışmadığını çözmek için yepyeni bir yöntem ile daha karşınızdayız: Process Monitor! Bu yöntemi daha önce Sosyal'de burada FIFA 15 için kullandık ve %100 başarıya ulaştık.

Adım adım nasıl bir Process Monitor raporu oluşturulur bakalım:

Otomatik analiz nasıl yapılır?

Pml uzantılı log dosyanızı buradan otomatik analiz ettirebilirsiniz: Yeni analiz.

Raporu nasıl sizinle paylaşacağım?

Raporu aşağıdaki sitelerden birine herkese açık olacak şekilde yükleyin ve Sosyal'de oyun teknik destek bölümünde yeni konu açarak ya da mevcut konunuza linkini koyarak bizimle paylaşın.
Microsoft OneDrive.
Yandex disk.
DropBox.
MediaFire.
Sürprizbozan: Yazılı rehber.

Not: Windows 8.1 altına teknik destek vermiyoruz. Windows sürümünüzü başlat menüsüne winver yazıp Enter'a basarak kontrol edebilirsiniz.
Son düzenleyen: Moderatör: 17 Haziran 2022.

Hocam bir şey anlamadım ne oldu bir anda.

Geri
Yukarı