ETS 2 kayıtları nasıl yedeklenir?

Yusuf Aldaş

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayara bugün veya haftaya format atacağım ve ETS savelerimin gideceğinden korkuyorum. ETS'de modlarımı ve savelerimi nasıl yedekleyebilirim?

Format atarken daha doğrusu eski SSD'yi çıkarıp yenisini takacağım yani eskisi duracak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayara bugün veya haftaya format atacağım ve ETS savelerimin gideceğinden korkuyorum. ETS'de modlarımı ve savelerimi nasıl yedekleyebilirim?

Format atarken daha doğrusu eski SSD'yi çıkarıp yenisini takacağım yani eskisi duracak.

Eğer Steam'den oynuyorsanız Steam Cloud'a kaydediyor zaten ama ekstra yedek almak istiyorsanız arkadaşın dediği gibi belgelerdeki ETS klasörünü yedeklemeniz yeterli.

Kanka hiç uğraşma direk saveyi bir yere yedekle.

1700991426423.png

Bende zibilyion tane profil var sende kaç tane varsa onları yedekle.

Eğer Steam'den oynuyorsanız Steam Cloud'a kaydediyor zaten ama ekstra yedek almak istiyorsanız arkadaşın dediği gibi belgelerdeki ETS klasörünü yedeklemeniz yeterli.
bu arkadaş doğru diyor

Mesela istersen direk Euro Truck Simulator 2 klasörünü yedekle tabii modların varsa.

1700991646968.png

Bu klasörü alıp yedekleyeblrsn.

Profilinizi Steam ile eşitleyin, modları Steam Workshops'dan indirdiyseniz zaten oyunu yeniden indirirken modlar da iner.

Yeni konular

Geri
Yukarı