ETS 2 kolay ve hızlı para nasıl kasılır?

Oyunda tek seferlik işler yaparak 320k para elde ettim ve 16 seviyeyim. Hiç tırım yok. Paramı çoğaltmak istiyor. Sizce kendime ucuz bir tır alıp işçi mi tutsam yoksa kendime güzel bir tır mı alsam? Önereceğiniz tır var mı? Arkadaşım ise hile yapıp para kas diyor. Kendisi bu videoki hileyi yaparak seviye ve para kasmış. Üstelik kendisinin dediğine göre TruckersMP'de de işe yarıyormuş ve ban yememiş. Ben ise hile kullanmaktan yana değilim. O yüzden kolay para kasabileceğim bir yöntem var mı?

İnternetten Full Save indir. Bu Save'lerde bayağı para ve seviye oluyor ayrıca hiçbir sıkıntısı yok. TruckersMP kendi söylüyor problem olmadığını 2014'ten beri ben böyle oynuyorum gönül rahatlığıyla hile yapabilirsin. Ha emekle kasmak istiyorum dersen kredi çek. Aldığın çekici ile serbest işe çıkarsan çok daha fazla para bırakır. Aldığın çekicinin beygiri çok yüksek olmasın çok mazot yakar ekonomik al. 14 vites ve üstü şanzıman da al.

Peki önerebileceğiniz tırlar var mı? Benim aklımda Mercedes, scania ve Volvo var.

Aralarında çok büyük farklar yok ama scania şanzımanı çok performanslı. Scania mağazasında (tam adını hatırlamıyorum scania s olması gerek) turuncu renge sahip bir çekici var fiyatı makul seviyede. Fazladan biraz parayla 500 beygir motor takıp gayet rahat kullanırsın. Para biriktirdikçe de geliştirirsin. Sana önerim scania alacaksan s kabin al. Volvo da gayet başarılı ama parçaları daha pahalı. Mercedes konusuna gelirsek fiyatı da parçaları da ortalama. O yüzden bana soracak olursan başlangıç için scania gayet iyi gibi f/p. İleride beğenmezsen yeni bir çekici alırsın, elinde olan çekiciyi de bir şoför alır ona verirsin.

Truckers mp de oynamak istiyorsan ofline modda direk bas hileyi uğraşma para kasmaya. Çünkü arkadan bir trol vurdumu tamir parası harcıyorsum boş yere. Offlinenmodda para hilesi yapıp sonra online girersende ban yemezsin

Geri
Yukarı