ETS 2 korsan ile Steam versiyonu aynı FPS'de çalışır mı?

TeK_ServeT

Hectopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
6GB RAM DDR3
R7 240 2GB GDDR5 O.C
M5A78L-MX
AMD SEMPRON 145 3.4 GHZ OC.
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben hep korsan oyun oynamışımdır ve artık Steam'den oyun alma vakti geldi. Korsan olarak ETS 2 1.39 oynuyordum ve 60 FPS sabit veriyordu cfg ile (Config yaptım) Steam'den ETS 2 alıp yine aynı cfgyi yaparsam yine aynı FPS'yi verir mi? Teşekkürler iyi günler.
PC:
2 GB RAM.
500 GB HDD.
AMD HD 5450 1GB ekran kartı.
AMD Sempron 145 Processor 2.80 GHz işlemci.
Windows 8.1
32 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.39 kasmazdı fakat şu anda 1.42 sürümde ve görüntü, ışık olarak daha iyi olduğundan dolayı FPS düşebilir ben öyle düşünüyorum 👍

1.39 kasmazdı fakat şu anda 1.42 sürümde ve görüntü, ışık olarak daha iyi olduğundan dolayı FPS düşebilir ben öyle düşünüyorum 👍

Config ayara öyle basit ayar değil netten yükleyeceğim yani vardı ve Steam'de oyun alınca kaç saate kadar iade var.

Config ayara öyle basit ayar değil netten yükleyeceğim yani vardı ve Steam'de oyun alınca kaç saate kadar iade var.
2 saatten az oynarsan iade oluyor. Fakat steam cüzdana iade alıyorsun. Karta iade var mı bilmiyorum. Yeni sürümler eski sürümlere göre biraz daha ağır. Daha düşük FPS alırsın gibi.

2 saatten az oynarsan iade oluyor. Fakat Steam cüzdana iade alıyorsun. Yeni sürümler eski sürümlere göre biraz daha ağır. Daha düşük FPS alırsın gibi.

Peki teşekkürler yardımın için.

Geri
Yukarı