ETS 2 kredi çekme sistemi nasıl işlenmeli?

Berk Emre

Picopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Yazılım - Youtuber - Modelleme
ETS 2'de iflas ettim ama bayağı para biriktirdim. 100k param var bir 100k da bankadan çekmek istiyorum. Çeksem ne olur? Tavsiye eder misiniz?
Tır alıp şoför alıp o aldığım tırı bir şoföre iteleyip para kasmak istiyorum bir yandan da borcumu öderim. Ama bir yandan dişini sık iyi kötü bir tır al onu ver şoföre hem zarar da olmazsın hem de rahat olursun diyorum. Ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
200k parayla 2 tir al şoförle beraber kasarsin parayı. Para geldikçe ödersin tekrar yaparak ilerlersin bu şekilde 47 tane tırım oldu.

ETS 2'de iflas ettim ama bayağı para biriktirdim. 100k param var bir 100k da bankadan çekmek istiyorum. Çeksem ne olur? Tavsiye eder misiniz?
Tır alıp şoför alıp o aldığım tırı bir şoföre iteleyip para kasmak istiyorum bir yandan da borcumu öderim. Ama bir yandan dişini sık iyi kötü bir tır al onu ver şoföre hem zarar da olmazsın hem de rahat olursun diyorum. Ne dersiniz?

Hocam nasıl iflas etmeyi becerdin. Sürekli tır dorse almaya mı çalıştın?

en son kredi çekip tır aldım onu sattım zarar ettim bütçede eksiye gittim ondan sonra oyunu sildim

Hocam nasıl iflas etmeyi becerdin. Sürekli tır dorse almaya mı çalıştın?
Enayi gibi ilk paramla tır aldım, garajda merkezlerden uzakta olunca bi bastım gaza bi uçtum şarampole oda yetmedi uçtuğum yerede sektim birde otobanda çaktı bi tane skoda hasar masrafını karsilayamadim tırı sattım

Yeni konular

Geri
Yukarı