Çözüldü ETS 2 Logitech Momo direksiyonu algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leslie Burke

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma Windows 11 kurduktan sonra ETS 2 oynamak için Logitech Momo direksiyonumu bağladım. Açında Wmfilter hatası verdi direksiyon bilgisayarda bağlı çalışıyor ama oyunda görünmüyor.

Çözüm
Merhaba, bilgisayarıma Windows 11 kurduktan sonra ETS 2 oynamak için Logitech Momo direksiyonumu bağladım. Açında wmfilter hatası verdi direksiyon bilgisayarda bağlı çalışıyor ama oyunda görünmüyor.

Çocukluk yıllarımda aldığımız Logitech Momo'yu bugün ETS 2 oynamak için tekrar kurdum ve senin ile aynı sorun ile karşılaştım. Sen bu başlığı açtığından beri uzun bir süre geçmiş ama sorunun çözümünü buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• resim_2022-09-03_210754228.png
    resim_2022-09-03_210754228.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Direksiyon fişe bağlı mı? Bunu sorma sebebim DFGT'de fişe bağlanmazsa çalışmaz ama bağlayıp çıkartırsan feedback motoru çalışmadan çalışır.
Driverları uyumluluktan Windows 7'ye çekerseniz çalışabilir.

Direksiyon fişe bağlı mı? Bunu sorma sebebim DFGT'de fişe bağlanmazsa çalışmaz ama bağlayıp çıkartırsan feedback motoru çalışmadan çalışır.
Driverları uyumluluktan Windows 7'ye çekerseniz çalışabilir.

Olmadı.

Bir Allah'ın kulu yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayarıma Windows 11 kurduktan sonra ETS 2 oynamak için Logitech Momo direksiyonumu bağladım. Açında wmfilter hatası verdi direksiyon bilgisayarda bağlı çalışıyor ama oyunda görünmüyor.

Çocukluk yıllarımda aldığımız Logitech Momo'yu bugün ETS 2 oynamak için tekrar kurdum ve senin ile aynı sorun ile karşılaştım. Sen bu başlığı açtığından beri uzun bir süre geçmiş ama sorunun çözümünü buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Allah senden razı olsun, adamsın.

Geri
Yukarı