ETS 2 modlar paralı gözüküyor

ŞUKUPİ

Femtopat
Yer
Kayaardı/NİĞDE
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ETS 2'de modlar oyun içinde paralı oluyor ve bunu düzeltmek mümkün mü? Yani modlar bedava ama oyun içinde oyun parası istemeden modu kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paradan kastın nedir? Araba modu kurduysan tabii ki de oyun içinde garajdan para verip alacaksın. Normal bir tırdan farkı yok üstüne yapılıyor modlar hep.

Arkadaşın da dediği gibi araç modları oyunda var olan bir aracın üzerine yapılıyor ve oyun içi parayla satın alman gerekiyor. Çok pahalı olduklarını düşünmüyorum ama.

Arkadaşın da dediği gibi araç modları oyunda var olan bir aracın üzerine yapılıyor ve oyun içi parayla satın alman gerekiyor. Çok pahalı olduklarını düşünmüyorum ama.
Otobüsler pahalı biraz ama ben bununda bedava bir şekilde alınmasının bir yolu olduğunu düşündüğümden soruyum demiştim sağol

Otobüsler pahalı biraz ama ben bununda bedava bir şekilde alınmasının bir yolu olduğunu düşündüğümden sorayım demiştim sağ ol.

Kendi savenizi bozmak istemiyorsanız para hilesiyle falan, hileli bir save ekleyip modu orada deneyebilirsiniz. En azından diğerinde para biriktirene kadar garajda ekmek banmazsın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı