ETS 2 mouse ile mi gamepad ile mi oynanır?

BY LEWU

Decipat
Arkadaşlar merhaba, fare ile ETS 2 oynuyorum. Yakın zamanda DS4 kolu almayı düşünüyorum. Sizce zevkli olur mu, hangisi daha zevklidir?

Arkadaşlar merhaba, fare ile ETS 2 oynuyorum. Yakın zamanda DS4 kolu almayı düşünüyorum. Sizce zevkli olur mu, hangisi daha zevklidir?

Şahsen bana göre jiroskop özellikli kollarla oynamak bu bütçe de en zevklisi. Bildiğim kadarıyla DS4'te bu var ve 3. parti uygulamalarla bu özellik bilgisayarda aktif edilebiliyor bu yüzden DS4 daha mantıklı diyorum.

Direksiyon seti alsanız daha mantıklı olur bence. Genelde hastaları direksiyon seti ile oynuyor. Bu şekilde çok daha zevk alırsınız.

Jiroskop nedir hocam?

Hocam jiroskop en basitinden şöyle atıyorum siz telefonda Asphalt oynarken telefonu çevirince arabada o yöne doğru gidiyor ya bunun oyun koluna entegre edilmişini düşünün oyun kolunda böyle bir parça var ve bu parça ile direksiyon kontrol edilebiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Direksiyon seti alsanız daha mantıklı olur bence. Genelde hastaları direksiyon seti ile oynuyor. Bu şekilde çok daha zevk alırsınız.

Bende set var hocam. Benimki kalitesiz ama ona rağmen fareden kat kat iyi performans alıyorum. Bende RW900r var önermem daha iyisi alınır o paraya.

Monect ile böylede oynanabilir ama kol hissiyat olarak bence daha güzel ekrana basmaktan.

Tabii kolun yerini tutmaz ama mouse klavyeden daha mantıklı ve zevkli.

Monect ile böylede oynanabilir ama kol hissiyat olarak bence daha güzel ekrana basmaktan.

Tabii kolun yerini tutmaz ama mouse klavyeden daha mantıklı ve zevkli.

Geri
Yukarı