ETS 2 mouse ile mi gamepad ile mi oynanır?

Telefonu nasıl bağlıyorsunuz hocam ETS 2'ye?

Monect diye bir uygulama indirmeniz lazım hem bilgisayar hem telefona daha sonra kablo veya Wi-Fi üzerinden uygulama ile bağlanıp ETS 2 modunu seçmeniz yeterli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yıllardır ucuz çakma gamepad ile oynuyorum çok da zevk alıyorum güzelce ayar yaparsan mouse a göre epey keyifli oluyor. Masada keyif yaparak oynayacaksan kablosuz almanı tavsiye ederim ki DS4 alacaksın herhalde. Ucuz gamepadlerde analog tuşu oluyor o olmazsa oyunda direksiyon ayarı olmuyor. Gamepad in bir üstü direksiyon setidir. Bende nasip olursa alacağım bir gün.

Direksiyon setine 15000 TL verecek bütçeye sahibim, fakat kaliteli replika (ölü bölge %10) DS4 e 600 TL verecek bütçeye sahibim.
Beni yanlış anlamayın. Bütçenizi bilmediğim için yazdım. Sonuçta uçuş, araba sürüş simülasyonu oynuyorsanız bunların ihtiyacı olduğu ekipmanlarla oynarsanız çok daha gerçekçi oluyor ve aynı oranda aldığınız oyun zevki de üst düzey oluyor.

Monect diye bir uygulama indirmeniz lazım hem bilgisayar hem telefona daha sonra kablo veya Wi-Fi üzerinden uygulama ile bağlanıp ETS 2 modunu seçmeniz yeterli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Fare ile oynamak varken buna ne gerek var hocam ?

He ayrıca derseniz ben üşenmem evdede eski bir farem var kendi direksiyonunuzu yapabilirsiniz. Fakat baştan söyleyeyim aşırı hassas ayar yapmak gerekiyor ama ucuz ve keyifli bir yöntemdir bana göre. 1 yıl falan bununla takılmışımdır tavsiyem kutuyu kartondan yapıp boru yuda plastik tercih etmeniz.

Bunu örnek olarak inceleyebilirsiniz.

Fare ile oynamak varken buna ne gerek var hocam?

Hocam bunda da jiroskop mantığı var hatta gidip en basitinden telefonu karton bir direksiyona taksanız kendinize direksiyon bile yaparsınız böyle tabii orijinali kadar derece olmaz ama gayet idare eder.
Aşağıdaki video da arkadaş yapmış ama tavsiyem monect uygulaması çünkü daha stabil ve özelleştirilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı