ETS 2 MP banımı açarlar mı?

Yanlış ban durumu var demedim zaten dostum konuyu okusanız keşke. Ben bu şekilde bir sebep sunsam banımı açmalarında veya süreyi azaltmalarında bir etkisi olur mu onu sordum.
Dostum anlamıyorsun sanırım. Ban açılmasının tek yolu, yanlış ban atılmasıdır. Başka türlü banın açılmaz.

İsterseniz "kolum koptu" yazın yine açmazlar. Bu kadar hızla viraja girmemeniz lazım zaten, bu konuyla ilgisiz ama yine de dikkat etmek gerekli. Sonuç olarak NFS değil tır simülasyonu oynuyoruz.

Bende ban yedim 1 ay sonra açılacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün talihsiz bir olay yaşadım. Fare ile direksiyon kontrolüne yeni geçtim daha önce klavye ile oynuyordum. Fareye yeni geçmem ve henüz alışamamam sebebiyle l şeklindeki bir dönüşten geçerken yanlışlıkla direksiyonu fazla kırdım ve tabii karşı şeritten de adam gelince ona çarptım ve banlık olduk. Adamdan özür dilemiştim, ona rağmen videolu şekilde rapor etmiş. 10 gün ban atmışlar. Derdimi bu şekilde izah etsem ve kendi bakış açımdan video atsam banımı açma ihtimalleri var mıdır acaba?

Mağdur tırın bakış açısı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim perspektifim: TruckersMP appeal ban | Medal.tv | #1 Free Clip Platform

Açarlar hocam yani, %78 ihtimal ile şöyle başımdan geçen bir olayı anlatayım. Bir gün oyundayım yine her zaman ki gibi, bilgisayarım kötü olduğu için oyuncuları renderlamadı ve herkesin içinden geçtim. Ondan sonra baya uzun bir yazı yazdım bilgisiyarımın özelliklerine kadar başımdan geçen bütün olayları anlattım ve perma banım açıldı! (hileden dolayı banlanmıştım bu arada). Siz de bir şansınızı deneyin bence zarar gelmez ama kısa bir yazı yazmayın tam olarak her şeyi detaylı anlatın.

Bugün talihsiz bir olay yaşadım. Fare ile direksiyon kontrolüne yeni geçtim daha önce klavye ile oynuyordum. Fareye yeni geçmem ve henüz alışamamam sebebiyle L şeklindeki bir dönüşten geçerken yanlışlıkla direksiyonu fazla kırdım ve tabii karşı şeritten de adam gelince ona çarptım ve banlık olduk. Adamdan özür dilemiştim, ona rağmen videolu şekilde rapor etmiş. 10 gün ban atmışlar. Derdimi bu şekilde izah etsem ve kendi bakış açımdan video atsam banımı açma ihtimalleri var mıdır acaba?

Mağdur tırın bakış açısı :

Benim perspektifim : TruckersMP appeal ban | Medal.tv | #1 Free Clip Platform
Hocam banı bekleyeceksiniz mecbur :D

Ben de ban yedim 1 ay sonra açılacak.

Keşke daha fazla olsaymış. Kimsenin oyun zevkini bozmaya hakkınız yok.

Açarlar hocam yani, %78 ihtimal ile şöyle başımdan geçen bir olayı anlatayım. Bir gün oyundayım yine her zaman ki gibi, bilgisayarım kötü olduğu için oyuncuları renderlamadı ve herkesin içinden geçtim. Ondan sonra baya uzun bir yazı yazdım bilgisiyarımın özelliklerine kadar başımdan geçen bütün olayları anlattım ve perma banım açıldı! (hileden dolayı banlanmıştım bu arada). Siz de bir şansınızı deneyin bence zarar gelmez ama kısa bir yazı yazmayın tam olarak her şeyi detaylı anlatın.
Atılan ban yanlış olduğu için kaldırılmıştır, hile kullanmamışsınız ama hileden ban yemişsiniz. Bu arkadaş ise çarptığı için ban yemiş ve gerçekten de çarpmış, farklı durumlar yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı