ETS 2 MP modlarla oynanır mı?

zRex

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| MSI MAG INFINITE S3 11SC-030XTR | NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB | Intel Core I5 11400F 2.60 GHZ veya 3.60 GHZ | 512 GB M.2 SSD + 1 TB HDD | 1x16 GB DDR4 Ram | 500 Watt PSU | 2-3 Tane Fan |
Başlık düzgün olmamış olabilir çünkü birçok soru soracağım. Kusuruma bakmayın nasıl soru şeklinde konuyu düzeltebileceğimi bilmiyorum.

1. oyuncuyusbis Türkiye haritasının paralısını mı parasızını mı almalıyım ya da daha iyi bir Türkiye haritası var mı?
2. arkadaşımla modlanmış ETS 2 oynayabilir miyim? Yani ikimizde de aynı modlar varken konvoy falan mı oluşturmalıyım?
3. otobüs modları nasıl indirebilirim? Otobüsün tadının ETS'de bir başka olduğunu hepimiz biliyoruz değil mi? Ve ben size nasıl indirebileceğimi soruyorum.

Bu kadar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Oyuncuyuzbis modları ücretsiz olarak paylaşıyor, ücretli dedikleri maddi anlamda desteklemek isteyenler için. Bildiğim kadarıyla arada bir fark yok, aynı mod. Ücretsizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz yani.

2. Evet, oynayabilirsiniz. Steam atölyeden ve indireceğiniz modlar oynayan herkeste aynı olması gerekiyor. Single Player'e girip konvoylar sekmesinden konvoy oluşturabilirsiniz. Arkadaşınızın konvoya girebilmesi için dediğim gibi aynı modlara sahip olmanız gerekiyor.

3. Otobüs modları da bildiğiniz harita modu indirir gibi, indirip gerekli yere modu bırakacaksınız. Steam atölyede de otobüs modları vardı diye hatırlıyorum. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı