Çözüldü ETS 2 multiplayer hesabını başka bir profile taşımak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

BenAkiff

Hectopat
Daha fazla  
ETS 2'ye tekrardan yeni bir profil açıp başladım. Bu profilde daha iyiyim, daha zenginim fakat bu hesabım ile Truckers MP'ye giriş yapamıyorum. Çünkü önceki hesabımı Steam ile bağlamıştım. Yeni profilimi nasıl eski profilim ile değiştirebilirim?

Çözüm
Yanlış yaptığınız şeyleri nasıl hallettiğinizi de belirtirseniz iyi olur.
Aslında çok basit hata yapıyormuşum. Durmadan Register'a basıp girmeye çalışıyordum. Foruma sorduktan sonra bir de YouTube'a baktım. Oradan hallettim :D
ETS Single girip yeni açtığınız hesaba tıklayıp oralarda truckers MP hesabınızı bagliyabilirsiniz benimki birden çok hesaba bağlı bir sıkıntı olmadan girebilmen lazım

ETS Single girip yeni açtığınız hesaba tıklayıp oralarda truckers MP hesabınızı bagliyabilirsiniz benimki birden çok hesaba bağlı bir sıkıntı olmadan girebilmen lazım
Deniyorum fakat ''Zaten böyle bir hesap var'' tarzı bir şeyler diyor. Tam olarak ne yapmam lazım, ayrıntılı şekilde anlatabilir misiniz?
Tamamdır hallettim. Ben yanlış bir şeyler yapıyormuşum. Sağ olun yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı