ETS 2 nasıl multiplayer oynanır?

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Değerli hocalarım herkese selam, ben ETS 2 aldım Steam'den ama multiplayer nasıl oynanacak bilmiyorum nasıl multiplayer oynayabilirim?

Ben bu videoya göre yapmıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ekleme: böyle bir video da varmış ama bu farklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Truckersmp'ye üye olup steam hesabınızı bağlıyorsunuz. Sonra truckersmp üzerinden uygulamayı indirerek indirdiğiniz uygulamadan giriş yapıyorsunuz.

Değerli hocalarım herkese selam, ben ETS 2 aldım Steam'den ama multiplayer nasıl oynanacak bilmiyorum nasıl multiplayer oynayabilirim?

Dostum oncelikle TruckersMP bu siteye gir kayit ol ve uygulamasini indir her zaman ki gibi nasıl program kuruyorsan hepsine Next de otomatik kurulmus olacak. Bak bu cok onemli multiplayer giriceksen eger Truckers MP uygulamasindan gir Steam'den girersen multiplayer a giremezsin. ETS 2 saatin de 2 saat olmasi zorunlu.

Ben bu videoya göre yapmıştım.

ekleme böyle bir video da varmış ama bu farklı:

Hocam üst videodaki dışında alttaki videodan hiçbir şey anlamadım.
Dostum oncelikle TruckersMP bu siteye gir kayit ol ve uygulamasini indir her zaman ki gibi nasıl program kuruyorsan hepsine Next de otomatik kurulmus olacak. Bak bu cok onemli multiplayer giriceksen eger Truckers MP uygulamasindan gir Steam'den girersen multiplayer a giremezsin. ETS 2 saatin de 2 saat olmasi zorunlu.
Teşekkür ederim bu yorumu arıyordum hep çok sağ ol kolaylıkla yaparım anlatımınla videoları izledim ama inan hiçbir şey anlamadım.

Geri
Yukarı