Çözüldü ETS 2 para ve seviye hilesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HacıDayı

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ETS 2'ye pars ve seviye hilesi için Cheat Engine indirdim. Windows güvenliği devreye girdi açılmadı. İlk başta kendi sitesinden indirmiştim sildim gezginlerden de deniyeyim dedim indirdim. İndirilenler çöktü.
Bilgisayarı yeniden başlattım gezginlerden indirdiğim dosyayı da sildim.
Cheat Engine kullanmadan para ve seviye hilesi yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Atölye modlarından ekonomi modları var, aarı Iveco resimli bir mod vardı. Atölyeye money yazarsanız modlar çıkar karşınıza, değerlendir.e ve indirmelere göre indirin birini. Ha birde para ve XP olmasına dikkat edin, bazısı sadece para.

Arkadaşlar ETS 2'ye pars ve seviye hilesi için Cheat Engine indirdim. Windows güvenliği devreye girdi açılmadı. İlk başta kendi sitesinden indirmiştim sildim gezginlerden de deniyeyim dedim indirdim. İndirilenler çöktü.

Baştan Cheat Engine kullanmanız yanlış hocam diğer tüm oyunlardan ban yeme riskiniz mevcut silseniz bile 1kaç tane DLL dosyası kalması gerek eğer oyun onları tespit vs ederse perma yersiniz benim arkadaşımda öyle ban yedi böyle saçma programlar kullanmak yerine Steam mod atölyesinden X5 para modu X5XP modu gibi şeyler indirip 2-3saate zengin olabilirsiniz.

Onu bilmiyorumda virüs korumasını kapatın bilgisayarın 1 seferliğine.

Baştan Cheat Engine kullanmanız yanlış hocam diğer tüm oyunlardan ban yeme riskiniz mevcut silseniz bile 1kaç tane DLL dosyası kalması gerek eğer oyun onları tespit vs ederse perma yersiniz benim arkadaşımda öyle ban yedi böyle saçma programlar kullanmak yerine Steam mod atölyesinden X5 para modu X5XP modu gibi şeyler indirip 2-3saate zengin olabilirsiniz.
Hocam kurmadım bir şey olur mu?

Bitirilmiş save dosyası indirin.
İndirdim nereye atacağım

Geri
Yukarı