ETS 2 programsız seviye hilesi yapma

Reindi

Hectopat
Sadece seviye hilesi yapmak istiyorum. 15 level olsa bile yeter sadece 6 ileri manuel şanzıman istiyorum. 12 ileri rezalet G29 ile işkence gibi geliyor not defterlerinden falan bir şeyleri değiştirsek olmuyor mu?

%100 save indirip kullanabilirsiniz.

Bir şey indirmek istesem Cheat Engine indiririm yaparım ben bilgisayarıma hiçbir şey indirmeden yapmak istiyorum mesela ETS 2 de 0 kamerası var Online da çok işe yarıyor ileri bakmak için onu not defterinden düzenliyoruz böyle şeyler yok mu?

Hazır profil kullanabilirsiniz.
hayır ben kendim gelişmek istiyorum mesela sadece 15 seviye olsam 2. el tır alma da geldi oyuna 6 ileri manuel şanzıman lazım bana para hilesi de istemiyorum sadece seviye 15 bile olsa yeter kasması çok zor geliyor

Bir şey indirmek istesem Cheat Engine indiririm yaparım ben bilgisayarıma hiçbir şey indirmeden yapmak istiyorum mesela ETS 2 de 0 kamerası var Online da çok işe yarıyor ileri bakmak için onu not defterinden düzenliyoruz böyle şeyler yok mu?
Hayır seviye veya para için böyle bir çözüm yolu yok. İlla ki indireceksiniz.

Hayır seviye veya para için böyle bir çözüm yolu yok. İlla ki indireceksiniz.
Eğer daha güvenilir olduğunu düşünüyorsanız steam atölyesinde buna dair çalışmalar olabilir.

hayır ben kendim gelişmek istiyorum mesela sadece 15 seviye olsam 2. el tır alma da geldi oyuna 6 ileri manuel şanzıman lazım bana para hilesi de istemiyorum sadece seviye 15 bile olsa yeter kasması çok zor geliyor
Anladım yani keyfinizin kaçmaması için 6 vites istiyorsun. Belki modu olabilir aklıma böyle bir çözüm yolu geliyor şuan.

Hayır seviye veya para için böyle bir çözüm yolu yok. İllaki indireceksiniz.

Eğer daha güvenilir olduğunu düşünüyorsanız Steam atölyesinde buna dair çalışmalar olabilir.

Anladım yani keyfinizin kaçmaması için 6 vites istiyorsun. Belki modu olabilir aklıma böyle bir çözüm yolu geliyor şu an.

Online da kasıyorum sıkıntı da bu işte :D zaten para ve seviye modları var atölyede

napıyoruz o zaman paşa paşa kasmaya başlıyoruz :D tikim var benim bir şey indirmemem lazım xD
En azından kendi açımdan konuşayım bende o tik çok uzun sürmüyor. Yeni bir sistem topladım 3 ay önce. Hiç korsan indirmeyeceğim diyordum aklım birkaç oyunda kalınca fiyatların da maşallahı olunca çatır çatır indirmeye başladım :D

Geri
Yukarı