ETS 2 patates grafik modu var mı?

Henss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. ETS 2'de bilgisayarım kastığı için patates grafik modu arıyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim.

Düşürdüm ancak bu sefer de ekran leş gibi oldu. Şu yansımaları kapatıp renk canlılığını bayağı düşürecek grafik modu lazım.

Hocam yanlış anlamayın ama zaten patates olsun, leş olsun ki oynansın istemiyor musunuz? Ben mi yanlış anlıyorum?

Dostum Minecraft'a ETS 2 modu kurmadığına emin misin?
32 MB VRAM ile eminim, son kararım 🙂.
Şaka bir yana en düşük ayarlarda Minecraft gibi birşey oluyor oyun. Bence konu sahibi de benim istediğim gibi ek bir grafik paketi arıyor. Nasıl anlatsam Gta modları gibi; kaplamalarında daha az sistem istediği bir mod.

32 MB VRAM ile eminim, son kararım 🙂.
Şaka bir yana en düşük ayarlarda Minecraft gibi birşey oluyor oyun. Bence konu sahibi de benim istediğim gibi ek bir grafik paketi arıyor. Nasıl anlatsam Gta modları gibi; kaplamalarında daha az sistem istediği bir mod.
Evet hocam bu tarz bir paket arıyorum.

Hocam yanlış anlamayın ama zaten patates olsun, leş olsun ki oynansın istemiyor musunuz? Ben mi yanlış anlıyorum?
Hocam grafikleri düşürmek amaç. Yani pixel pixel oynamak istesem minecraft'a araba modu kurup oynarım.

Yazık vallahi yazık ya ne hale düşmüşüz şu tarz postları görünce bir kötü oluyorum.
Maalesef hocam.

Son düzenleme:
Evet hocam bu tarz bir paket arıyorum.

Hocam grafikleri düşürmek amaç. Yani piksel piksel oynamak istesem Minecraft'a araba modu kurup oynarım.

Maalesef hocam.

Hocam çok garip bir olay yaşadım bu gece, bu konuya yorum attıktan yaklaşık 1 saat sonra mevcut bilgisayarımın anakartı arızalandı ve eski bilgisayarıma dönmek zorunda kaldım sanırım evren bana bir mesaj vermek istedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı