ETS 2 perma ban nasıl kalkar?

Brenoo

Hectopat
Yer
Ankara/Etimesgut
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Direkt konuya gireceğim ben arkadaşımın hesabıyla girdim. Arkadaşım hile kullanıyordu. Bende bilmiyordum tabii hile kullandığını neyse bende o hesapla oynadım 1-2 gün sonra ETS 2 alayım dedim aldım. İyi kurdum falan sonra MP'de kurdum. 3 gün oynadıktan sonra bir baktım ban yemişim. İtiraz ettim ve başka hesapla girdiğiniz için banlandınız diyor itiraz ettim açılmadı. Admin de aynı şeyi dedi. Bunu gördükten sonra arkadışımda aynı adminden banlanmış oda hile kullandığı için bende o zaman hile kullandığını öğrendim. Bugün yine itiraz ettim ama bir olumlu sonuç gelir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu satın alıyorsun fakat arkadaşının TruckersMP hesabına girip steam hesabına bağlıyorsun. Kendine ait hesap açsaydın keşke. Ban açılmaz hesap paylaşımı yasak.

Perma ban admini ikna edemezseniz açılmaz. Eğer başka hesap alıp girerseniz de aynı olay olabilir. O yüzden yeni hesap alırsanız eski ve arkadaşınızın hesabını silmesini tavsiye ediyorum.

Oyunu satın alıyorsun fakat arkadaşının TruckersMP hesabına girip steam hesabına bağlıyorsun. Kendine ait hesap açsaydın keşke. Ban açılmaz hesap paylaşımı yasak.
peki tekrardan dlc leri almalımıyız
Peki tekrardan dlc leri almalımıyız

Yeni konular

Geri
Yukarı