ETS 2 perma sonrası ban yer miyim?

Cruella

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sağlık Teknisyeni
Merhabalar, F7 atmadığım için 6. kez son olarak perma yedim. Genel olarak hep oyuncuların hatalarından dolayı ban yedim. 2 tanesi sinirden olmuştu.
Yeni hesap açacağım fakat 14 gün bekleyeyim diyorum? Sizce bu süre yeterli olur mu? Tekrardan ban yer miyim? Ne yapmam gerekiyor?

Merhaba, benim bildiğim perma ban ömür boyu ban oluyor yani o hesaptan giremezseniz ve bildiğim kadarı ile ETS 2 de Online bir tek Truckers MP de oynanıyor ve o da hesap açarken Steam hesabını sorduğu için bence yeni hesapta banlı olur başka Steam hesabından girerseniz bence 14 gün beklemenize gerek yok sonucta sizin olduğunuzu bilemezler baska Steam hesabı ise.

Bazı yerlerde okumuştum. İzlemek için kısa bir sürede olsa Mac numarasını kayıt ediyorlarmış. Bunun doğruluk payı var mı?

Yan hesapların tespiti halinde direkt olarak o hesabınız da perma ban yer. Genellikle fark ediliyor ve bu kişiler banlanıyor. Kullandıkları birçok yöntem var.

Daha önceden yediğiniz banlarda haksız olduğunu düşünüyorsanız itiraz edebilirdiniz. Şu anda perma yediğiniz için büyük ihtimal ban itirazlarınız dikkate alınmayacaktır. Ayrıca perma ban için art arda fazla sayıda ban yemeniz lazım, hatta perma öncesi 3 ay ban yersiniz.

Yan hesapların tespiti halinde direkt olarak o hesabınız da perma ban yer. Genellikle fark ediliyor ve bu kişiler banlanıyor. Kullandıkları birçok yöntem var.

Daha önceden yediğiniz banlarda haksız olduğunu düşünüyorsanız itiraz edebilirdiniz. Şu anda perma yediğiniz için büyük ihtimal ban itirazlarınız dikkate alınmayacaktır. Ayrıca perma ban için art arda fazla sayıda ban yemeniz lazım, hatta perma öncesi 3 ay ban yersiniz.

İtirazım dikkate alınmadı evet. İnternet bağlantımın onların sunucusuna farklı bir yoldan veri depolaması için IP adresini mi yenilemeliyim? Yani hangi yol kalıcı çözüm olur?

Yani hangi yol kalıcı çözüm olur?
Kalıcı bir çözüm için tam olarak bir şey diyemem. Donanım ve internet değişikliği yeterli olacaktır büyük ihtimal. Kullandıkları sistemi bilmiyorum ama genelde bu yan hesapları yakalıyorlar. Tabii illa ki yakalamadıkları da oluyordur. İlk başta hiçbir şeyi değiştirmeden hiçbir DLC almadan saf oyunla (10TL olduğu zaman alıp) giriş yapıp biraz oyna. Eğer ban yemiyorsan belli bir süre sonrasında istediklerini alabilirsin ama hiçbir zaman garantide olmayacaksın. Yasaklanma ihtimalin her zaman olacak ama ne zaman yasaklanırsın ya da yasaklanır mısın? Bu soruların cevapları kesin değil.

10TL büyük bir kayıp olmaz, deneyebilirsin. Benim fikrimce yakalanacağını sanmıyorum. Fakat kuralları iyice okuyup öyle başlarsan iyi olur. Ne milletin oyunu çöp etmiş olursun ne de kendine ceza aldırmış olursun. Kurallar oldukça açık, Türkçe olarak bile yayınladılar diye hatırlıyorum en sonunda.

İtirazım dikkate alınmadı.
Genelde itirazların %90'ı olumsuz dönüş alır. Çünkü ban atılmadan önce kanıtlar iyice incelenir ve elde somut kanıt olmadan ban atılmaz. Karşınızdakinin elinde ekran görüntüsü ya da video kaydı mutlaka vardır.

Kalıcı bir çözüm için tam olarak bir şey diyemem. Donanım ve internet değişikliği yeterli olacaktır büyük ihtimal. Kullandıkları sistemi bilmiyorum ama genelde bu yan hesapları yakalıyorlar. Tabii illaki yakalamadıkları da oluyordur. İlk başta hiçbir şeyi değiştirmeden hiçbir DLC almadan saf oyunla (10TL olduğu zaman alıp) giriş yapıp biraz oyna. Eğer ban yemiyorsan belli bir süre sonrasında istediklerini alabilirsin ama hiçbir zaman garantide olmayacaksın. Yasaklanma ihtimalin her zaman olacak ama ne zaman yasaklanırsın ya da yasaklanır mısın? Bu soruların cevapları kesin değil.

10TL büyük bir kayıp olmaz, deneyebilirsin. Benim fikrimce yakalanacağını sanmıyorum. Fakat kuralları iyice okuyup öyle başlarsan iyi olur. Ne milletin oyunu çöp etmiş olursun ne de kendine ceza aldırmış olursun. Kurallar oldukça açık, Türkçe olarak bile yayınladılar diye hatırlıyorum en sonunda.

Genelde itirazların %90'ı olumsuz dönüş alır. Çünkü ban atılmadan önce kanıtlar iyice incelenir ve elde somut kanıt olmadan ban atılmaz. Karşınızdakinin elinde ekran görüntüsü ya da video kaydı mutlaka vardır.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı