ETS 2 Online perma ban yedim

ETS 2 MP'nin kötü yanı bu işte. Kalitesiz adminler(işini hakkı ile yapanlarda var),kanser oyuncular,hileler... Bu yüzden offline mod tercihimdir.👍
Kalitesiz admin derken? Adamın büyük ihtimal 20. ban yiyişi. Adminler mi kalitesiz oluyor?
Sıralamayı öğrendim.

İlk 3 ban admin insiyatifi. 4. ban 1 ay ban. 5. ban 6 ay ban. 6. ban sınırsız.

Ben birkaç sene önce 15 dakika boyunca yolu kapatmıştım en az 15 kişi vardı ban yememiştim. Yani onlar da insan hata yapabiliyorlar ticket atmaktan başka çareniz yok sanırım.
Attım defalarca ama atan kişi rus anlayacağınız üzere türklerden nefret ediyorlar :/
ETS 2 MP'nin kötü yanı bu işte. Kalitesiz adminler(işini hakkı ile yapanlarda var),kanser oyuncular,hileler... Bu yüzden offline mod tercihimdir.👍
Açmanın yolu yok mu kısacası?
Kalitesiz admin derken? Adamın büyük ihtimal 20. ban yiyişi. Adminler mi kalitesiz oluyor?
Sıralamayı öğrendim.

İlk 3 ban admin insiyatifi. 4. ban 1 ay ban. 5. ban 6 ay ban. 6. ban sınırsız.
Alakası yok ilk ve son banımda 20 kez ban yiyenide görmedim özellikle yazdım oraya!
Para verdiğim oyun bana nasıl perma ban atabilir? Ben oyunun sadece offline moduna para vermiyorum, online modu için de para veriyorum. Gerçi hakkınızı savunmak için de yapabileceğiniz çok bir şey yok. Sürekli ticket atın.
İşe yaramıyor :( İlk bandada perma olmaz ki.
Oyun düzeni için yapıyorlar yoksa herkes başıboş olsa oyun online oynanmaz. Zaten 9TL bir oyun pek sıkıntı değil bence.
Evette ana steam hesabımdı bir sürü oyunum var ve ondan oynayamamak kötü bir şey :(
Sanırsam bir sınır vardı. İlk 5 ban 1 hafta, sonra ki 5 ban 1 ay ve sonuncu ban perma. Benimde ETS2 Online'de 500'e yakın saatim var. Ama hiç banım yok. Sürelerden emin değilim.
İlk kez yedim vede perma olması şaşırttı.
Admin weezy belki tanıyorsunuzdur.
Güncelleme
Nasıl çarptığıma bakıcaktım birde ne göreyim videoyu kaldırmışlar ben şimdi nasıl kanıtlayacağım.

Son düzenleme:
Nasıl çarptığıma bakacaktım bir de ne göreyim videoyu kaldırmışlar ben şimdi nasıl kanıtlayacağım.

Video kaldırıldıysa ve itiraz edersen açılır kanıt silinmiş diye.
Bir de Ruslar Türklerden nefret ediyor diye bir şey ilk kez duyuyorum tabii her millet her milleti sevmez ama öyle özel bir şekilde Ruslar Türklerden nefret ediyor diye bir şey yok.

Video kaldırıldıysa ve itiraz edersen açılır kanıt silinmiş diye.
Bir de Ruslar Türklerden nefret ediyor diye bir şey ilk kez duyuyorum tabii her millet her milleti sevmez ama öyle özel bir şekilde Ruslar Türklerden nefret ediyor diye bir şey yok.
Vallaha ediyor hangi oyunda rus görsem axaxxa yazıp küfür ediyolar artık steamde bile ülkemi değiştirdim.(Açılırmı ban video linke tıkladım yok sayfadan silinmiş)

Vallaha ediyor hangi oyunda Rus görsem axaxxa yazıp küfür ediyorlar artık Steam'de bile ülkemi değiştirdim.(Açılırmı ban video linke tıkladım yok sayfadan silinmiş)

Belki sana denk gelmiştir ya da ETS 2 MP de Türkler iyi oynamadığı için herkes Türklerden şikayetçi hatta sadece türklere özel sunucu açılması gündeme gelmişti.
Ban itirazı yaparsan açılır tabi admin videonun kopyasını almadıysa.

Belki sana denk gelmiştir ya da ETS 2 MP de Türkler iyi oynamadığı için herkes Türklerden şikayetçi hatta sadece türklere özel sunucu açılması gündeme gelmişti.
Ban itirazı yaparsan açılır tabi admin videonun kopyasını almadıysa.
1595159634228.png

Sanmam video bulunamadı diyor.Ticket olarak ne atıyım yardımcı olur musunuz?

İngilizce bir şekilde kanıt kalktığı için ban itirazında bulun.
Ne yazacağın sana kalmış istersen Türkçe de yazabilirsin bildiğim kadarıyla Türk Adminler var.
İngilizce yazdım ama hadi hayırlısı aslında mp çok umrumda değil fakat arkadaşlarla oynamam için istiyorum.

Oyun düzeni için yapıyorlar yoksa herkes başıboş olsa oyun online oynanmaz. Zaten 9TL bir oyun pek sıkıntı değil bence.
Ben neredeye tüm DLC'leri aldım. Tek Mercedes ve Volvo DLC'si yok. Ama yanlış anlaşılmasın, sadece Türkiye boya pakaeti var ülkeler olarak. Diğerlerini aldım. Yaklaşık 200TL ediyor bildiğim kadarıyla. Yani ban yiyince onlarda çöpe gidiyor.
Geçmiş olsun benim de bildiğim tek bir yol var ticket atmak ama internette şöyle videolra var ne kadar doğru bilemem ama ginde bir izle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Yalnız bu yöntemde tüm hesabınız silinir bilginiz olsun.
Denemek isterseniz de başka Pc'den denemenizi tavsiye ederim. Burda IP sistemi var yanlış bilmiyorsam. Onlar da yapmıştır belki. Ne olur ne olmaz başka cihazdan deneyin. :D
Bana da 2 defa haksız yere ban atmışlardı. Hatta birinde ben oyunda bile değildim yani o ban attıkları zaman civarında yaklaşık 2-3 ay MP oynamamıştım, nasıl ban attılar bilmiyorum siteden atılmış zaten. Öbürü de ID karışmış. Ondan yemiştim banı, ama hiç farketmedim çünkü MP oynamamıştım. :D

Oluyor bazen böyle. :)

Geri
Yukarı