ETS 2 Online perma ban yedim

Lifequick

Centipat
Yer
Türkiye Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Evet arkadaşlar perma ban yiyeli 1 yıla yakın oluyor. İlk ve son banım oldu. Ticket attım bakmadılar bile her şeyi yazdım ama nafile...
Adamlar admine çarpar 1 ay yer, hile açar 1 yıl yer. Ben gece vakti oynarken uykum geldiği anda karşıdan gelen adama vurmuşum yanlışlıkla. Videosu da var, ben sürerken yollar boştu ama işte boş anıma geldi pat diye çarptım. Sonra baktım uykum var kapattım PC yattım. Sonra diğer gün kalktım ve bir de o ne, perma ban?
Cidden tır sürmüyoruz çok ciddiye almışlar ve de türklerden nefret ediyorlar sanırım. 1 ay atsa yine tamam da perma niye ilk banımdı üstüne. Biri yardım edebilir mi? Çok zaman geçti ama yine bir umut...

Geçmiş olsun benim de bildiğim tek bir yol var ticket atmak ama internette şöyle videolra var ne kadar doğru bilemem ama ginde bir izle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Yalnız bu yöntemde tüm hesabınız silinir bilginiz olsun.

Para verdiğim oyun bana nasıl perma ban atabilir? Ben oyunun sadece offline moduna para vermiyorum, online modu için de para veriyorum. Gerçi hakkınızı savunmak için de yapabileceğiniz çok bir şey yok. Sürekli ticket atın.

Böyle bir düşünce şekli olamaz. Diğer oyuncuları rahatsız ederseniz, engellenirsiniz.
Tabi sizin durumunuzda böyle bir şey söz konusu olmadığını yazmışsınız. Olayı yanlış değerlendirmişler galiba.

Para verdiğim oyun bana nasıl perma ban atabilir? Ben oyunun sadece offline moduna para vermiyorum, Online modu için de para veriyorum. Gerçi hakkınızı savunmak için de yapabileceğiniz çok bir şey yok. Sürekli ticket atın.

Online modu oyunun yayıncısının SCS Software değil özel bir ekip bağımsız şekilde Online modu yapıyor. Online modun SCS Software ile alakası yok. Bu yüzden Online'da yediğin Ban'ın oyun ile alakası yok.

Ben oyunun sadece offline moduna para vermiyorum, online modu için de para veriyorum.
Eğlenceli olmayan gerçek:

ETS 2'nin Steam sayfasına bakarsanız Çoklu Oyunculu olduğu yazmaz, ayrıca Multiplayer hala Beta sürümünde olan bir eklentidir. Yani mod SCS'ye ait değil"miş".

Geri
Yukarı