Çözüldü ETS 2 ProMods için Iberia DLC gerekli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kennys 12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ProMods Kirkenes maden yolu oynamak istiyorum. Sadece bu 3 DLC ve lberia yok. ProMods için lberia gerekli mi, yoksa bu 3'ünü alsam yeter mi?

IMG_2738.jpeg

Çözüm
Evet. Iberia ve butun map booster gerekli. Ama keşke indirimde alsaydiniz, 240 TL yapiyordu hepsi. Şu an pahali bence.
Merhaba, ProMods kirkenes maden yolu oynamak istiyorum. Sadece bu 3 DLC ve lberia yok. ProMods için lberia gerekli mi, yoksa bu 3'ünü alsam yeter mi?

Eki Görüntüle 1862120

Gerekli. Ben tüm map DLC'lerini aldığımı zannediyordum. Iberia'yı almayı unutmuşum. O yüzden ProMods'u kuramadım. Bir daha ki indirimleri bekleyeceğim.

İndirimi bekleyip daha da zamlı fiyata almazsınız umarım. Ben aldığımda zamanında 28 TL'idi. Keşke o zamanlara geri dönsek. Iberia'da indirimde 40'a falan düşüyordu.

Hocam dolar kuru yukseldigi zaman iki katina çiksa, indirim zamani butun map booster ve Iberia 580 TL gibi bir fiyata gelmesi gerekiyor. Arkadaşta 3 harita var, indirimde 150-350 civari alabilir diye dusunuyorum. Şu an tek tek alsa pahaliya gelir.

Hocam dolar kuru yukseldigi zaman iki katina çiksa, indirim zamani butun map booster ve Iberia 580 TL gibi bir fiyata gelmesi gerekiyor. Arkadaşta 3 harita var, indirimde 150-350 civari alabilir diye dusunuyorum. Şu an tek tek alsa pahaliya gelir.

Yani SCS çok küçük bir firma değil. Steam'in dolar kurunu bekleyeceklerini sanmıyorum. Bence artık her şey canlı bomba. Her şeye her an zam gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı