Çözüldü ETS 2 sabit 20 FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

liveforspeed

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler, dün akşam Windows 10'dan W7'ye geri döndüm. Sistem daha satbil oldu rahatladı ancak ETS 2'de ana menüde ve oyunda 20 FPS üstüne çıkmıyor. Ha kaç alıyordun derseniz en fazla 32 görmüştüm genelde 24-25 FPS'de oynuyordum şehir dışı yeni grafikli yollarda.
Fakat sıkıntı şu an 20 FPS'yi hiçbir şekilde geçmiyor aynı dosyaları kullanıyorum çünkü yedek aldım. Dikey eşitlemeyi kapatınca Windows 10'da eşitleme açıkken 24 gördüğüm yerlerde 28 görmeye başladım çok iyi oldu aslında ama bu sefer de deli gibi drop yemeye başladım. Bu 20 FPS olayı nasıl aşılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sistem kötüyse Home öneririm.

İşin kötü tarafı HD3000VE 4000 serisinin 8.1 sürücüsü olmadığından gene 13.9'un görüntü sürücüsünü kurmam lazım. Orada patlar mıyız bilmem.

Çözüldü şu an iyi. Gece kapatıp gündüz açınca düzelmemiştir herhalde 😅 yaptıklarımı yazayım:

1. .NET Framework 4.8 kurdum, bir arkadaşımız yazmış ona değinmiş.
2. Visual 2010 sürümleri dünden yüklüydü, ek olarak 2013'leri de kurdum.

Şu an Windows 10'dan daha iyi bir FPS var gibi, dikey eşitlemeye kapatınce arttı dedim ya, şu an açık ama gene de iyi halde. Çözüldü olarak işaretlenir mi bilmem rapor ederim.
Sizin sistemde SSD olduğu için performans artar tabii ki. SSD olmayan bilgisayarda Windows 10 zulüm. Win8.1 iyi oluyor HDD ile.

Haklısın arkadaş sistemini belirtmediği için net bir şey söyleyemiyoruz. HDD var ise tabii ki de 8.1.

Sistemlik bir şey değildir diye yazmadım ama yazayım gene sistem komedi zaten. E7400, 4gb ddr2, hd3650 1gb, 320gb harddisk var. W10 ekran kartının sürücüsünü algılıyor ve 2015 tarihli bir sürücü otomatik kuruluyor. Eski Amd denetim masası çok hantal olduğundan ben W7'de elimle(aygıt yöneticisinden) 13.9'un içinden çıkan 2013 tarihli görüntü sürücüsünü kurdum.

Geçen seneden de hatırladığım kadarıyla oyun menüsünde W7 hantaldı herhalde o zaman da 20 fps sınırıa takıldım. Pc de güncellemeler de yüklü değil onları kurarsam bir şeye derman olur mu bilmiyorum.
Net framework 4.8'i de ne olur ne olmaz bir ara kurup gelişmeleri yazarım.

Bütün önemli güncellemeleri kursam mı ne yapsam?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    850,1 KB · Görüntüleme: 24
İyi günler, dün akşam Windows 10'dan W7'ye geri döndüm. Sistem daha satbil oldu rahatladı ancak ETS 2'de ana menüde ve oyunda 20 FPS üstüne çıkmıyor. Ha kaç alıyordun derseniz en fazla 32 görmüştüm genelde 24-25 FPS'de oynuyordum şehir dışı yeni grafikli yollarda.
Fakat sıkıntı şu an 20 FPS'yi hiçbir şekilde geçmiyor aynı dosyaları kullanıyorum çünkü yedek aldım. Dikey eşitlemeyi kapatınca Windows 10'da eşitleme açıkken 24 gördüğüm yerlerde 28 görmeye başladım çok iyi oldu aslında ama bu sefer de deli gibi drop yemeye başladım. Bu 20 FPS olayı nasıl aşılır?
Sistemi hayal ediyorum.....

Beyler yazdım yukarda linç etmeyelim. Pc çöp insanın yazası gelmiyor.
8.1 lisansı elimde yok onu nerden alayım, home mu ucuz pro mu? Pro ucuzdu sanki.

Sistem kötüyse Home öneririm.

İşin kötü tarafı HD3000VE 4000 serisinin 8.1 sürücüsü olmadığından gene 13.9'un görüntü sürücüsünü kurmam lazım. Orada patlar mıyız bilmem.

Çözüldü şu an iyi. Gece kapatıp gündüz açınca düzelmemiştir herhalde 😅 yaptıklarımı yazayım:

1. .NET Framework 4.8 kurdum, bir arkadaşımız yazmış ona değinmiş.
2. Visual 2010 sürümleri dünden yüklüydü, ek olarak 2013'leri de kurdum.

Şu an Windows 10'dan daha iyi bir FPS var gibi, dikey eşitlemeye kapatınce arttı dedim ya, şu an açık ama gene de iyi halde. Çözüldü olarak işaretlenir mi bilmem rapor ederim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı