Çözüldü ETS 2 sabit 20 FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

liveforspeed

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler, dün akşam Windows 10'dan W7'ye geri döndüm. Sistem daha satbil oldu rahatladı ancak ETS 2'de ana menüde ve oyunda 20 FPS üstüne çıkmıyor. Ha kaç alıyordun derseniz en fazla 32 görmüştüm genelde 24-25 FPS'de oynuyordum şehir dışı yeni grafikli yollarda.
Fakat sıkıntı şu an 20 FPS'yi hiçbir şekilde geçmiyor aynı dosyaları kullanıyorum çünkü yedek aldım. Dikey eşitlemeyi kapatınca Windows 10'da eşitleme açıkken 24 gördüğüm yerlerde 28 görmeye başladım çok iyi oldu aslında ama bu sefer de deli gibi drop yemeye başladım. Bu 20 FPS olayı nasıl aşılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sistem kötüyse Home öneririm.

İşin kötü tarafı HD3000VE 4000 serisinin 8.1 sürücüsü olmadığından gene 13.9'un görüntü sürücüsünü kurmam lazım. Orada patlar mıyız bilmem.

Çözüldü şu an iyi. Gece kapatıp gündüz açınca düzelmemiştir herhalde 😅 yaptıklarımı yazayım:

1. .NET Framework 4.8 kurdum, bir arkadaşımız yazmış ona değinmiş.
2. Visual 2010 sürümleri dünden yüklüydü, ek olarak 2013'leri de kurdum.

Şu an Windows 10'dan daha iyi bir FPS var gibi, dikey eşitlemeye kapatınce arttı dedim ya, şu an açık ama gene de iyi halde. Çözüldü olarak işaretlenir mi bilmem rapor ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı