ETS 2 şehir merkezine gidince oyundan atıyor

readers

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

ETS 2 Online oynarken yoğun şehirlere girdiğimde, ya da bu tarz yoğun ve büyük şehirlere servise attığımda oyun donuyor ve belli bir süre sonra serverdan kick yiyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Örnek: Duisburg ve Calais'de çok oluyor. Yoğunluktan dolayıdır diye düşünüyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?

Merhaba arkadaşlar,

ETS 2 Online oynarken yoğun şehirlere girdiğimde, ya da bu tarz yoğun ve büyük şehirlere servise attığımda oyun donuyor ve belli bir süre sonra serverdan kick yiyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Örnek: Duisburg ve Calais'de çok oluyor. Yoğunluktan dolayıdır diye düşünüyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?

Sistemin biraz zayıf ise yogunluktan dolayı FPS düşüyor sistem yanıt vermeden atıyor olabilir.

Hoc

Merhaba arkadaşlar,

Hocam sistem özelliklerinizi yazarsanız belki ona göre yorum yapabiliriz.

Dediğin gibi Duisburg ve Calais şehirleri çok kalabalık oluyor, bunun nedeni genellikle internetten kaynaklı oluyor. Sunucular yurtdışı lokasyonlu olduğu için ping değerlerini VPN kullanarak belki bir nebze düşürebilirsin.

Tam anlamadım ama oyun kapanıp masaüstüne mi atıyor yoksa sadece serverdan mı atılıyorsun? Bir de sistemini yazar mısın? Sistem kaynaklı ise çözüm önerileri verebiliriz. Ama serverdan atılıyorsan bunun sebebi internet. Mtu değerini düşürünce kolay kolay atmıyor. İstersen 1Ms'de oyna internetin çok iyi olsun yine de atıyor. Bu atma sorunu bende de vardı her dakika atıyordu beni Tab'dan açıp bakıyorum en düşük ping bende olduğu halde atıyordu şans eseri Facebook grubundan bir arkadaş mtu değerlerini düşür düzeliyor dedi o günden sonra 1 kere bile atılmadım serverdan. Buradan bakarak değiştirebilirsin. Ben de en stabil mtu değeri 1412 oluyor. Deneyerek buldum bu değeri. Stok mtu 1500 bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı