ETS 2 serbest çalışma nasıl açılıyor?

okdesa

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, geçen gün ETS 2'ye başladım ve bir sürü iş yaptım fakat hala serbest çalışma açılmadı. Nasıl açılıyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Atölyeden direkt edinebileceğin para kasma üzerine modlar var azıcık sürüyorsun direkt milyonlar veriyor o şekilde para elde edip tır alabilirsin ha tek tek uğraşacağım dersen bankadan kredi çekebilirsin veya çektiğin krediyle tır alıp şöför tutup 2.tırı alma seviyesine gelirsin orda kendine istediğin tırı alırsın hem paran daha çok olur hem kaza yaparsan maliyeti daha ucuza gelir ama şahsi tavsiyem dediğim modlar

Selam arkadaşlar, geçen gün ETS 2'ye başladım ve bir sürü iş yaptım fakat hala serbest çalışma açılmadı. Nasıl açılıyor acaba?

Kendi tırını alman gerek. Oyunda para kasmak biraz zor bence. Çetin Engin'den para hilesi/xp hilesi yapabilirsin.

Tır alman gerekiyor oyunun kariyeri çok sıkıcı bence direk para hilesi yapıp istediğiniz tırı alıp özelleştirip serbest şekilde oynayabilirsiniz.

İlk defa başlayan kariyer yapmalı bence. Tadını kaçırır para hilesi. Para kasıp tır almanın ayrı tadı var.

İlk defa başlayan kariyer yapmalı bence. Tadını kaçırır para hilesi. Para kasıp tır almanın ayrı tadı var.

Kişiden kişiye değişir ben başlar başlamaz para hilesi yaptım çünkü tırı özelliştirmek için 20 level olan gerekiyor bütün her şeyi açılması için bu da bayağı uzun bir uğraş.

Kişiden kişiye değişir ben başlar başlamaz para hilesi yaptım çünkü tırı özelliştirmek için 20 level olan gerekiyor bütün her şeyi açılması için bu da bayağı uzun bir uğraş.

Evet tüm parçaları açmak uzun sürüyor.

kendini çok tekrarlıyor rastgele dolanmaktan başka bir mantığı yok şahsen ben araba modu yükledim configlerden de trafiği maxladım makas atarak oynamak için girip 20dk takılıp çıkıyorum normal bir insanın canı sıkılınca 1.5 saat tek başına direksiyon sallaması enerjisini daha da düşürür ha mp oynayacaksa iş değişir tabi

Yeni konular

Geri
Yukarı