ETS 2 Steam Hesabı Nereden Alınır?

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Kendi Steam hesabımda ETS2 MP'de ban yedim. Gecikmeler olduğu için farkında olmadan sollama yaparken araçları takla attırıyorum ban sebebim de bu. Ben bu yüzden yeni Steam'a yeni ETS2 almayı düşündüm fakat fiyat 39'a çıkmış.

Yine ban yiyeceğimi düşündüğümden fiyat benim için pahalı. Bu oyunu uyguna alabilmemin bir yolu var mıdır satılık Steam hesaplarına falan da baktım ama bir çare bulamadım ya da ücretle falan ban açtırabiliyor muyuz?

Ücretle ban açtırma yok, Cadılar Bayramı indirimlerini beklersen 10TL'ye düşecektir fakat sanırsam o zamana kadar banın açılmış olacaktır.

Tek bir oyun için Steam hesabı satan görmedim.
Ama önceden stoklanmış oyunları Steam hediye sistemi ile satın alabilirsin.
Euro Truck Simulator 2 İndirimli Steam Oyun Satın Al | Game Satış
Bir daha ban yememeye dikkat etmeni öneririm.
Ban yemiş hesabını açtırmayı deneyebilirsin. Bildiğim kadarıyla Türk yetkilileri bulunuyor.

Ban yedikten sonra başka bir hesap açarak "ban evading" yani bandan kaçış yaparsanız ve bu tespit edilirse, 2 hesabınız da banlanır.

Ban yedikten sonra başka bir hesap açarak "ban evading" yani bandan kaçış yaparsanız ve bu tespit edilirse, 2 hesabınız da banlanır.
Yeni hesabı ötekinden tamamiyle farklı yapacağım İP değiştirmeyi falan da düşünüyorum. Nasıl tespit edilebilirim ki?
Tek bir oyun için Steam hesabı satan görmedim.
Ama önceden stoklanmış oyunları Steam hediye sistemi ile satın alabilirsin.
Euro Truck Simulator 2 İndirimli Steam Oyun Satın Al | Game Satış
Bir daha ban yememeye dikkat etmeni öneririm.
Ban yemiş hesabını açtırmayı deneyebilirsin. Bildiğim kadarıyla Türk yetkilileri bulunuyor.
Bir anlık gaza gelip solluyoruz işte, gecikmeler nedeniyle de takla attırabiliyorum :) İtiraz sistemine hem Türkçe hem İngilizce itirazlarımı ilettim 2 gündür geri dönüş alamadım :(
Ücretle ban açtırma yok, Cadılar Bayramı indirimlerini beklersen 10TL'ye düşecektir fakat sanırsam o zamana kadar banın açılmış olacaktır.
Peki tahmini olarak Cadılar bayramına kadar başka indirim olur mu?

Yakın tarihte sadece cadılar bayramı var sanırsam, sonrada yılbaşı indirimleri. Ekim ayı sonlarına doğru cadılar bayramı. 39 lira olan oyun 9.95 lira oluyor. Fakat alıp almamak size kalmış.

Yeni hesabı ötekinden tamamiyle farklı yapacağım İP değiştirmeyi falan da düşünüyorum. Nasıl tespit edilebilirim ki?

Bir anlık gaza gelip solluyoruz işte, gecikmeler nedeniyle de takla attırabiliyorum :) İtiraz sistemine hem Türkçe hem İngilizce itirazlarımı ilettim 2 gündür geri dönüş alamadım :(

Peki tahmini olarak Cadılar bayramına kadar başka indirim olur mu?

IP değiştirerek ban cezasından kaçamazsınız çeşitli yakalama yöntemleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı