ETS 2 Steam hesabıyla eşleşmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Samet Kip

Hectopat
Oyunum orijinal onu belirteyim, bu konuda pek bilgim yok ama gereken her şeyi yaptım gizlilik ayarları, 2 saat oyunu oynamak gibi ama Truckers MP giriyorum şifremi e postamı yazıyorum ya şifre yanlış diyor ya da şöyle diyor "the current Steam account does not match your Truckers MP account". Oyuna girdiğimde ise bağlamaya çalıştığımda attığım görsellerdeki gibi oluyor.

Dosya Ekleri

• ets2_20210714_094533_00.png
    ets2_20210714_094533_00.png
    927,8 KB · Görüntüleme: 146
  • ets2_20210714_094232_00.png
    ets2_20210714_094232_00.png
    327,9 KB · Görüntüleme: 176
Oyunum orijinal onu belirteyim, bu konuda pek bilgim yok ama gereken her şeyi yaptım gizlilik ayarları, 2 saat oyunu oynamak gibi ama Truckers MP giriyorum şifremi e postamı yazıyorum ya şifre yanlış diyor ya da şöyle diyor "the current Steam account does not match your Truckers MP account". Oyuna girdiğimde ise bağlamaya çalıştığımda attığım görsellerdeki gibi oluyor.

Truckers MP hesabı açıp o hesabı Steam ile eşleştirdin mi?

World of Trucks sitesi üzerinden Steam hesabınızı kullanarak kayıt olmanız gerekiyor. Eğer online oynamak istiyorsanız TruckersMP sitesi üzerinden modu indirip kurmanız gerekiyor. FiveM mantığı gibi çalışıyor yani Steam üzerinden değil TruckersMP kısayolu aracılığıyla oyuna bağlanacaksınız. Oyuna girdikten sonra daha önce World of Trucks sitesinden oluşturduğunuz hesapla giriş yapıp istediğiniz sunuculara bağlanabilirsiniz.

World of Trucks sitesi üzerinden Steam hesabınızı kullanarak kayıt olmanız gerekiyor. Eğer Online oynamak istiyorsanız TruckersMP sitesi üzerinden modu indirip kurmanız gerekiyor. FiveM mantığı gibi çalışıyor yani Steam üzerinden değil Truckers MP kısayolu aracılığıyla oyuna bağlanacaksınız. Oyuna girdikten sonra daha önce World of Trucks sitesinden oluşturduğunuz hesapla giriş yapıp istediğiniz sunuculara bağlanabilirsiniz.

Steam hesabımı kullanarak girmek istediğimde "başka hesaba bağlı" diyor ama o hesabıda bilmiyorum işte world of trucks sitesinden hesap açıp giriyorum Truckers MP'e şifre yanlış diyor doğru girdiğim halde bazen de Steam'le eşleşmiyor diyor.

Hocam hesabı Steam ile mi açtınız? Steam ile hesap açarsanız kendiliğinden eşleşecektir zaten.

Steam hesabı zaten bağlı diyor world of trucks sitesinden Steam'le bağlanmak istediğimde, dediğim gibi o hesabı hatırlayamıyorum.

Dosya Ekleri

• etss.PNG
    etss.PNG
    971,2 KB · Görüntüleme: 65
  • ets2_20210714_133633_00.png
    ets2_20210714_133633_00.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 81

Yeni konular

Geri
Yukarı