Çözüldü ETS 2 tır düştüğünde nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ByCookie

Hectopat
Daha fazla  
Tır düştüğünde nasıl kaldırırım? Bir de siparişi ulaştırdıktan sonra tırı park etmeme rağmen bir şey olmuyor. Bir tuşa falan mı basmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle tır devrildiği zaman geri kaldıramazsınız. Hangi tuş olduğunu tam olarak bilmiyorum ama galiba F7'den çekici çağırmanız gerekiyor. Sipariş olayı da park ettikten sonra dorsenin ayaklarını indirmen gerekiyor galiba o tuş da T idi.
Öncelikle tır devrildiği zaman geri kaldıramazsınız. Hangi tuş olduğunu tam olarak bilmiyorum ama galiba F7'den çekici çağırmanız gerekiyor. Sipariş olayı da park ettikten sonra dorsenin ayaklarını indirmen gerekiyor galiba o tuş da T idi.
Denedim oldu. Çözüm olarak işaretlenebilir konu kitlenebilir.

Tır düştüğünde nasıl kaldırırım? Bir de siparişi ulaştırdıktan sonra tırı park etmeme rağmen bir şey olmuyor. Bir tuşa falan mı basmam lazım?
Şahsi olmayan dorselerde, dorse ayağını indireceksiniz. Şahsi dorsenizde motoru durdurup enter tuşuna basacaksınız.

Online'da arkadaşım devrilince, uzaktan hızlanıp gelip bi koyuyorum takla açıp düzeliyor. Ama singleplayerda bu mümkün değil, yukarıda arkadaşın yazdığı gibi F7'ye basın. Sizi en yakındaki tamirciye götürüyor.
Hocam gece gece manyak güldüm :D

Yeni konular

Geri
Yukarı