ETS 2 Truckers MP hız sınırı

soykan1234

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Truckers MP sitesinde hız sınırı 110kmh olarak belirtilmiş fakat oyun içinde 90kmh olarak uygulanıyor. Ben sürerken 90'ı geçemiyorum fakat bazı arkadaşlar çok daha hızlı şekilde yanımdan geçiyor. Bunun bir yolu mu var? Bilmek istediğim Truckers MP SIM1 serverinde hız sınırı kaç?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Truckers MP sitesinde hız sınırı 110kmh olarak belirtilmiş fakat oyun içinde 90kmh olarak uygulanıyor. Ben sürerken 90'ı geçemiyorum fakat bazı arkadaşlar çok daha hızlı şekilde yanımdan geçiyor. Bunun bir yolu mu var? Bilmek istediğim Truckers MP SIM1 serverinde hız sınırı kaç?

Hız sınırları yollara göre değişiyor ETS de ayarlar menüsünde oyunun da hız sınırı var onu da kapatmanız gerekiyor.

ETS 2'nin kendi oyun içi ayarlarından oynanış kısmandan hız ile alakalı bir seçenek var o tiki kaldırmanız gerek. Ve tavsiyem dorse dengesini ola bildiğince düşük yapın aniden sağ sol yapınca bir kaç km daha hızınız artıyor ama eğer kontrol edemezseniz ceza ala bilirsiniz.

Dedikleriniz doğru fakat ben biraz eksik bilgi vermişim dostlar. Truckersmp de olan sim1 serverinden bahesdiyorum aslında. Çünkü kendi internet sitesinde sim1 serveri için 110 gösteriliyor sınır ama oyun içinde 90.

Dedikleriniz doğru fakat ben biraz eksik bilgi vermişim dostlar. Truckersmp de olan sim1 serverinden bahesdiyorum aslında. Çünkü kendi internet sitesinde sim1 serveri için 110 gösteriliyor sınır ama oyun içinde 90.
Oyun ayarlarından hız sınırı kapalı mı? Bir de wot dorsesi alıyorsanız ondan dolayı hız sınırı 90 olabilir.

Dedikleriniz doğru fakat ben biraz eksik bilgi vermişim dostlar. Truckers MP de olan SIM1 serverinden bahesdiyorum aslında. Çünkü kendi internet sitesinde SIM1 serveri için 110 gösteriliyor sınır ama oyun içinde 90.

Tırın o hıza çıkamıyor olabilir hız sınırı bölgesinden bölgesine göre değişiyor şehir içinde bazen 60 veya 70 otobanda 90 olarak gözüküyor fakat 110 hıza çıkabiliyorsunuz eğer tırınızın motoru güçlüyse.

Tamam dostum işte oyun içi ayarlarda varsayılan olarak sınır 90. Sen oyun içi ayarlardan sınırı kaldıracaksın böylece 90’ı geçebileceksin. Ama 110’u geçemeyeceksin server içinde.

Geri
Yukarı