Çözüldü ETS 2 TruckersMP sitesine kayıt olamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Herixa

Hectopat
Merhabalar, ETS'de TruckersMP'de hesabımı silmiştim, 14 gün geçti, açmaya çalışıyorum fakat açılmıyor. Sebebini bilen varsa yazabilir mi? Hata aynen şu şekilde:
  • Bu hesap yakın zamanda silindi. Lütfen tekrar kayıt olmadan önce hesap silmeden en az 14 gün bekleyin.

Çözüm
Merhabalar, ETS'de TruckersMP'de hesabımı silmiştim, 14 gün geçti, açmaya çalışıyorum fakat açılmıyor. Sebebini bilen varsa yazabilir mi? Hata aynen şu şekilde:
  • Bu hesap yakın zamanda silindi. Lütfen tekrar kayıt olmadan önce hesap silmeden en az 14 gün bekleyin.

Tarihler bazen farklı olabiliyor yabancı ülkelerde. Mesela benim banım saat 12:01 de açılacak diyordu ama 15:01 de açıldı.

Tarihler bazen farklı olabiliyor yabancı ülkelerde. Mesela benim banım saat 12:01 de açılacak diyordu ama 15:01 de açıldı.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı