ETS 2 tüm harita paketi toplam kaç GB?

Melehat

Centipat
Makaleler
1
Yer
Valandovo, Kuzey Makedonya
Daha fazla  
Arkadaşlar ProMods için harita DLC'lerini alacağım. Diskimdeki yer kısıtlı olduğu için boyutlarını öğrenmek istiyorum. Fakat hiçbir yerde tüm harita DLC'lerinin ne kadar alan kapladığıyla ilgili bir bilgi bulamadım. Burada tüm harita DLC'lerine sahip olan arkadaşlar varsa söyleyebilir mi? Bakın ProMods değil, tüm harita DLC'lerinin kapladığı toplam alan kaç GB?

Steam indirme yaparken 950 mb falan yükleme yapıyor, Dlc'leri indirirken. Herhalde bir 7-8 gb vardır tüm harita Dlc'leri hepsi var bende ama inan hiç bakmadım ve şimdi bakacağım.

Evet bakamıyorum.

Baktım 8 gb toplam tüm harita Dlc'leri, 8.52 yazıyor bende ama bi kaç dorse Dlc'si falan daha var onları ayıkladım 8 gb civarı bir şey çıkıyor.

Steam indirme yaparken 950 MB falan yükleme yapıyor, DLC'leri indirirken. Herhalde bir 7-8 GB vardır tüm harita DLC'leri hepsi var bende ama inan hiç bakmadım ve şimdi bakacağım.

Evet bakamıyorum.

Baktım 8 GB toplam tüm harita DLC'leri, 8.52 yazıyor bende ama birkaç dorse DLC'si falan daha var onları ayıkladım 8 GB civarı bir şey çıkıyor.

7.76 diyorum işte bende de aynı.

Steam indirme yaparken 950 mb falan yükleme yapıyor, Dlc'leri indirirken. Herhalde bir 7-8 gb vardır tüm harita Dlc'leri hepsi var bende ama inan hiç bakmadım ve şimdi bakacağım.

Evet bakamıyorum.

Baktım 8 gb toplam tüm harita Dlc'leri, 8.52 yazıyor bende ama bi kaç dorse Dlc'si falan daha var onları ayıkladım 8 gb civarı bir şey çıkıyor.
Tamam, teşekkürler. İlk başta arkadaşlar 950 MB filan demişler mutlu oldum bir an :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı