Çözüldü ETS 2 Tutorial'dan sonra çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

NoName472

Hectopat
Yer
Türkiye
Selamlar, bugün halihazırda indirimdeyken oyunu aldım. Oyun açıldı, (açılma konusunda bir problem yok) tutorial kısmı geçtim ve bir iş seçmek için işlem yaptım. İşi seçtim ve o anda yükleme ekranında tepkisiz kaldı ve oyundan attı. Bunun için yapabileceğimiz bir şey var mı? Teşekkürler.

Çözüm
Sorun TV üzerinden bağlanılarak çözülmüştür.

Yapılan işlemler:
  • OneDrive kaldırıldı.
  • Intel ve NVIDIA sürücüleri DDU ile kaldırıldı.
  • En güncel sürücüler yüklendi.
  • Yeni kayıt oluşturuldu ve çökme sorunu çözüldü.
Sisteminiz belirtin, rapor gönderin.

Raporum nedenini bilmediğim şekilde çok uzun oldu. Bir hatam olmuşsa acemiliğimi yoksayarsanız sevinirim.
Edit: Rapor yüklerken sorun çıktığı için kısa bir süre sonra tekrar atacağım.

OneDrive'ı kaldırın.

Ayıklanmış link.
Çok özür dileyerek şunu sormak istiyorum, linki açıp dosyayı görüntüleyebildiğinize göre bu noktadan sonra yine de OneDrive'ı kaldırmama gerek var mıdır?

Demek istediğinizi anlamadım.

OneDriver'ı kaldırınca içindeki her şey silinecek. Rehberin başında bu husus konusunda uyarıyor zaten.

Demek istediğinizi anlamadım.

OneDriver'ı kaldırınca içindeki her şey silinecek. Rehberin başında bu husus konusunda uyarıyor zaten.
Daha doğrusu kaldırma sebebini ve bundan sonra neler yapacağımı anlamadım. Şu an dosyaları yedekliyorum ve bu dediğinizi yedekleme bittikten sonra yapacağım.

Kaldırma sebebi; OneDrive oyunların çökmesine, açılmamasına sebep oluyor. Bu da rapordaki OneDrive girdilerinden tespit ediliyor. Sizde de aynı durum söz konusu. Çözülmezse daha fazla sorun var demektir, yeni rapor göndereceksiniz.

1593178794174.png

Rehberde bahsi geçen dosyaya sağ tıkladım fakat burada yönetici olarak çalıştırma seçeneği mevcut değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı