ETS 2 ve ATS'de olmasını istediğim özellikler

DLC çıkartmak varken ne diye uğraşsınlar bunlarla alıştırdılar milleti, millette sürekli alıyor. ETS'yi asla bir simülasyon oyunu olarak görmedim.
Katılıyorum, ETS simcade denebilecek bir tür bence. Ama ben de dahil Türkiye'deki çoğu kişinin Steam'deki ilk aldığı oyun ETS olduğundan ve her sene DLC'lerine para verdiğimizden daha çok şey bekliyoruz haklı olarak.

Katılıyorum, ETS simcade denebilecek bir tür bence. Ama ben de dahil Türkiye'deki çoğu kişinin Steam'deki ilk aldığı oyun ETS olduğundan ve her sene DLC'lerine para verdiğimizden daha çok şey bekliyoruz haklı olarak.
Ben trene geçtim daha gerçekçi mesafe ölçeği ETS'den kat be kat daha gerçekçi. Kamyon gram sarmıyor artık.

Ben trene geçtim daha gerçekçi mesafe ölçeği ETS'den kat be kat daha gerçekçi. Kamyon gram sarmıyor artık.
ETS'nin şehirler arası ölçeği 1:19, şehir içi 1:3 galiba. Bence de biraz daha büyük ölçekte olması güzel olurdu ama şu an tümden böyle bir değişiklik yapamazlar herhalde. Yine de yeni DLC'lerdeki şehirleri seviyorum ben. En azından şehir içleri güzel geliyor gözüme.

Steam kullanmaya başlayınca aldığım ilk oyundur. Hatta bilgisayarım bu oyunu kaldırmıyordu ve ben yeni bilgisayara yüklerim diye 3 4 ay öncesinden alıp kütüphaneye eklemiştim. 600 saat oynamam var ve hala da sıkılmadan oynarım.

Saydığın özellikler gerçekten güzel. Benim için bazıları olmasa da olur. Ama olmasını istediklerim şunlar:

- Kamyonun hasar alması, tamir edilmesi. Lastik patlasa. Mesela camı falan çatlasa değiştirsek. :)
- Belli bir km'de bakıma girmesi.
- Kabin içi aydınlatma.
- Kirlenmesi/yıkanması.
- Kış modu. Kar yağsa, kar lastiği ve zincir taksak. (Bunun sanırım modu var ama bulamadım.)
- Aracın içindeki bütün her şeyi kullanabilsek.

Benim başlıca istediklerim bunlar mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı