Euro Truck Simulator 2'de amaç ne?

Melih Sinan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben ETS 2'ye yeni başladım. Bayağı param birikti. Dorse, çekici alabilirim. Bunları alınca ne oluyor? İki tane tırım olup başına şoför koyunca daha mı çok param olacak? Onu nasıl ayarlıyorum? Ve çok merak ediyorum. Ben serbest iş alınca kendi tırımı mı kullanıyorum yoksa onların bana verdiğini mi? Ve şirketi büyüyünce Online olarak şirketimle oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler...

Merhaba ben ETS 2'ye yeni başladım. Bayağı param birikti. Dorse, çekici alabilirim. Bunları alınca ne oluyor? İki tane tırım olup başına şoför koyunca daha mı çok param olacak? Onu nasıl ayarlıyorum? Ve çok merak ediyorum. Ben serbest iş alınca kendi tırımı mı kullanıyorum yoksa onların bana verdiğini mi? Ve şirketi büyüyünce Online olarak şirketimle oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler...

Çekici alınca kendi tırını kullanıyorsun. Yani mazot parası ve bakım masrafları kendi cebinden çıkıyor. İki tırın olunca da birini şoföre verirsin. Şoför ilk başladıpında az gelir getirecek, ama çalıştıkça kendi kendine Level atlayacak. Şoför almak için menüde sağ altta bir yerde iş ve işçi bulma kurumu var ona bas ve istediğn şoförü seç. Gerisini kendin ayarlayabilirsin. Online oynamak için de oyunu steamdan satın alman gerekiyor, ve trucker MP sitesine kayıt olman gerekiyor.

Öncelikle çok güzel oyun , oyunda multiplayer da oynamak için single da 2 saat vakit geçirmeniz yeterli. Ancak yeni başladığınızı belirtmişsiniz. Multiplayer da trolluk yapanlar var ve yeni olduğunuz için hata da yapabilirsiniz. Banlanma ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Multide oynayabilmek için Truckersmp ye üye olup küçük bir dosya indirmeniz gerekli . Multide veya single da para kazanmak için kasmanıza gerek yok para hilesine izin veriliyor. İlla kendim kazanmak istiyorum derseniz seçim sizin. Menülerde ise tek seferlik çalış yeri tiriniz yoksa size tır ve yük verir ordan iş alırsınız. serbest çalış seçeneği kendi tiriniz varsa dorse ve yük alabilirsiniz . Yük piyasası kendi tiriniz ve dorseniz varsa size sadece yük verir. Harici sözleşme oyunu world of trucks hesabınıza bağlarsanız ordan dorse ve yük alabilirsiniz. Tam isminden emin olamadım ama harici piyasada kendi tiriniz ve dorseniz varsa world of trucks hesabınız üzerinden yük alabilirsiniz. Oyundaki etkinlikler genellikle harici piyasa üzerinden aldığınız yükler uzerinden isler

Eğer online oynayacakanız para hilesi olan bir hesapla giriş yapın çünkü Türkler oyunu Need for Speed gibi oynuyor dolayısıyla çok fazla kaza oluyor veya sürekli biri size çarpıyor kimse simülasyon oyunu mantığıyla oynamıyor emin olabilirsiniz.

Online kısmını bilemem ama bu oyunun amacı şu şekilde tarif edeyim 😀:
Her ne kadar amaç para kazanıp garaj, tır vesaire almak olsa da amaç yoktur bu oyunda, sonsuza kadar oynama süresi olduğu için, bu yüzden yolları deperken ister hayatınızı sorgularsınız, ister Müslüm babanın müzikleri, Ferdi Tayfur vs. ile birlikte efkarlanırsınız, veya stres atarsınız, kısacası bu oyun ne online FPS oyunları gibi dinamik ne de hikayeli oyunlar gibi sınırlı, mümkünse alın kolunuzu, uzanın kanepeye öylece tır sürün, bu şekil yani 😜.

Geri
Yukarı