Çözüldü ETS 2 West balkans DLC aktif olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leslie Burke

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün West balkans DLC'sini aldım ama Steam'de aktif ediyorum oyunda kapalı görünüyor ne olacak bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben de aynı durumu yaşıyorum GeForce NOW da aktif etmeme rağmen açık gözükmüyor ne yapmam gerek hevesle beklediğim DLC'yi oynayamıyorum 3 gündür.(DOĞRULAMA YAPTIM BİR şey ÇIKMIYOR OYUNUN BELGELERİNE ERİŞEMEM GeForce NOW ÜZERİNDEN İZNİM YOK)
Ben çözdüm betaları hiçbiri yapın.
Merhaba, bugün West balkans DLC'sini aldım ama Steam'de aktif ediyorum oyunda kapalı görünüyor ne olacak bu?
Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? Denemediyseniz dener misiniz?

Ben de aynı durumu yaşıyorum GeForce NOW da aktif etmeme rağmen açık gözükmüyor ne yapmam gerek hevesle beklediğim DLC'yi oynayamıyorum 3 gündür.(DOĞRULAMA YAPTIM BİR şey ÇIKMIYOR OYUNUN BELGELERİNE ERİŞEMEM GeForce NOW ÜZERİNDEN İZNİM YOK)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    935,7 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    456 KB · Görüntüleme: 23
Ben çözdüm betaları hiçbiri yapın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı