ETS 2 yüksek grafiklerde sabit 30 FPS oluyor

İşletim sistemi
Windows 11

SamedGulsen

Decapat
Daha fazla  
RAM
4GB DDR4 3200mhz
SSD veya HDD modeli
Samsung mzvlq256hajd-000h1 512 gb m2 ssd
Ekran kartı
Amd Radeon Graphics [512MB Vram]
İşlemci
Ryzen 3 5300U
İlk olarak merhaba, bilgisayarım: Ryzen 3 5300U + AMD Radeon Graphics(512MB VRAM) + 4 GB DDR4 3200MHz bilgisayarım laptop ETS 2 de grafik ayarlarını en düşükte kullanmazsam FPS sürekli sabit 30'ta kalıyor fakat en düşüğe alıp çalıştırdığımda ise 60 FPS'ye sabitleniyor. Sıcaklık değerlerimde herhangi bir sıkıntı yok çözümünü bulamadım.
FPS ya sabit 30 ya da sabit 60, onun dışı başka FPS almıyor nasıl düzeltebilirim? Tek ETS de bu problem oluyor. (Windows 11)

Ekran görüntüsü 2023-04-12 022113.png

Oyun esnasında sıcaklık değerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum V-Sync açık olabilir belki. Açıksa kapatman işe yarar.

Merhaba. Öncelikle sıcaklık değerlerini öyle gözlemlemek yanlış. Oyunu alta altığınızda sistemi yükü hafifleyecektir bundan dolayı sıcaklıklar ani olarak düşer. Değerleri nasıl izleyebileceğiniz hakkında detaylı video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soruya gelecek olursak ayarlardan dikey senkronizasyon (VSync) kapatarak tekrar deneyebilirsiniz.

Dostum V-Sync açık olabilir belki. Açıksa kapatman işe yarar.
Sorun Çözüldü teşekkürler

Dikey eşitleme açık mı? Eğer açıksa kapatmayı deneyin.
Sorun çözüşdü teiekkürler

Merhaba. Öncelikle sıcaklık değerlerini öyle gözlemlemek yanlış. Oyunu alta altığınızda sistemi yükü hafifleyecektir bundan dolayı sıcaklıklar ani olarak düşer. Değerleri nasıl izleyebileceğiniz hakkında detaylı video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soruya gelecek olursak ayarlardan dikey senkronizasyon (VSync) kapatarak tekrar deneyebilirsiniz.
Anladım teşekkürler sorun çözüldü

Yeni konular

Geri
Yukarı