Steam ETS 2 Zamlandı! | Bethesda Zamları Yolda!

Arkadaş indirim ile 5 liraya almıştım, ne oldu böyle?

ETS 2'yi 9,75'e almıştım vay be.

Çok iyi yapmışsınız hocam. Bende şimdi Fallout 4 ile birlikte alıyorum. Eksik olan oyunlardandı ikisi de. Geri kalanı genel olarak var, olmayanlarda oynayamayacağım oyunlar zaten.

Bende aldım Doom Eternal daha doğrusu arkadaş hediye etti Doom'un bir sürü oyunu var açıkçası Eternal almak yeterli mi?

@Leuna hocam Bethesda'nın hangi sağlam oyunlari Game Pass'te yok biliyor musunuz? Şehir dışında olduğumdan bakamıyorum bilginiz varsa yazabilirsiniz iyi olur ona gore Steam'den bakacağım.

ETS'nin fiyatı hala uygun geliyor bana. Ömürlük oyundur benim için. 200TL ve altında olduğu sürece benim gözümde fiyatını hakeden oyundur.

Bende aldım Doom Eternal daha doğrusu arkadaş hediye etti Doom'un bir sürü oyunu var açıkçası Eternal almak yeterli mi?

Doom 2016 ve Eternal harici eski oyunlar. Doom 2016 da alabilirsiniz yanında. Zaten Eternal'a göre daha ucuz. Diğer oyunlarını oynamasanız da olur diye düşünüyorum.

@Leuna hocam Bethesda'nın hangi sağlam oyunlari Game Pass'te yok biliyor musunuz? Şehir dışında olduğumdan bakamıyorum bilginiz varsa yazabilirsiniz iyi olur ona gore Steam'den bakacağım.

Maalesef hocam bu konuda bilgim yok. Biraz araştırırım cevaplayan arkadaş olmazsa cevap veririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı