ETS 2'de ban yemiş hesap ile yeni hesap bağlanılırsa yeni hesap da banlanır mı?

xragu

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar destek benim DLC'li ETS 2 Steam hesabım var. Perma yedim. Yeni Steam hesabı açıp sadece ETS 2 aldım ve o Steam hesabından Truckers MP hesabına bağladım. Eski DLC'li Steam hesabımdaki DLC'li oyunlar yeni Steam hesabımdaki Truckers MP hesabımı bağlasam perma yer miyim? Yani eski Steam hesabımla yeni Truckers MP hesabımla girersem ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban yeme olasılığın yok daha çok IP ban yiyebilirsin IP değiştirmeyi YouTube üzerinden araştırıp bulabilirsin çok basit yaptıktan sonra 5 dakika
Otur keyif çayını iç IP banın kalkmış olacaktır. 😁

Tesekkurler icim rahatladi ins olur mantiken sadece DLC'leri almadim sadece ETS 2 aldim onun TruckersMP hesabi ile benim DLC'li oyunla girebileceğim yani kirkenes beni bekleee :D

Bir şey soracaktım ıp degistirin dediniz ya onla ilgili video linki atar misiniz tam anlayamadim
Windows 7
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 10
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gene anlamassanız bizzat kendim yazarım.

Windows 7
Windows 10

Gene anlamassanız bizzat kendim yazarım.

Oyle giremedim oyuna bu hesap ile uyumsuz diedi maalesef

Geri
Yukarı