Growtopia'da yeni hesap açamıyorum

Mongral01

Centipat
Daha fazla  
IP kısıtlamasına takıldım sanırım. IP'mi nasıl değiştirebilirim? Ya da IP değiştirmeden yeniden başlama şansı var mı? Proxy ve VPN denedim ama otomatik olarak eski World'ü gösteriyor. En baştan başlayarak tutorialı yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilirim? Ya da IP değiştirmeden yeniden başlama şansı var mı? Proxy ve VPN denedim ama otomatik olarak eski World'ü gösteriyor. En baştan başlayarak tutorialı yapmak istiyorum.

Farklı internetten veya farklı cihazdan denedin mi? Herhangi bir vdsn varsa oradanda deneyebilirsin. Modem yeniden başlatıp Ipconfig release atarsan dinamik IP sıfırlaınır.

IP kısıtlamasına takıldım sanırım. IP'mi nasıl değiştirebilirim? Ya da IP değiştirmeden yeniden başlama şansı var mı? Proxy ve VPN denedim ama otomatik olarak eski World'ü gösteriyor. En baştan başlayarak tutorialı yapmak istiyorum.
Hocam TMAC v6 diye bir uygulama var. Ondan deneyebilirsiniz. Growtopia ban kaldırma yazıp o videodakileri uygularsanız işinize yarayabilir. IP banı yiyenler için etkili bir durum bu arada sadece ban yiyenler için değil.

Geri
Yukarı