ETS 2'de bazı görevlerde "Hemen istiyor" uyarısı

İşletim sistemi
Windows 10

Roozino

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci - İntel i5 12400F

İşlemci Soğutucusu - Stock İntel Fanı

Ekran Kartı - ASUS Dual GeForce RTX 3060TI GDDR6X OC Edition V2

Anakart - ASUS Prime H610M-K D4

Kasa - CoolerMaster MasterBox TD500 MESH V2

RAM - 32GB

PSU - 750W

SSD - 1TB

Monitör - ViewSonic VX2718-PC-mhd (165hz)
Meslek
Öğrenci
Ben oyunu güzel bir şekilde sorunsuz açıyorum ama bazı görevlerde direkt hemen istiyor uyarısını veriyor, paramı alamıyorum.

Çözümünü verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunu güzel bir şekilde sorunsuz açıyorum ama bazı görevlerde direkt hemen istiyor uyarısını veriyor, paramı alamıyorum.

ETS2 MP ve offline arasında görevi aldıktan sonra geçiş yaparsanız, bundan dolayı olabilir.

ETS 2 MP oynuyorsanız oyundan çıktığınızda o görevin süresi işlemeye devam eder(sonuçta Online oyun durdurulamaz) o yüzden oyuna tekrar girdiğinizde bu uyarıyı alırsınız veya oyuna ilk girdiğinizde hiç oyunun saatini yenilemeden görev alırsanız yine aynı sorun ile karşılaşırsınız.

ETS 2 MP oynuyorsanız oyundan çıktığınızda o görevin süresi işlemeye devam eder(sonuçta Online oyun durdurulamaz) o yüzden oyuna tekrar girdiğinizde bu uyarıyı alırsınız veya oyuna ilk girdiğinizde hiç oyunun saatini yenilemeden görev alırsanız yine aynı sorun ile karşılaşırsınız.
Tam olarak ondan dolayı değil. Offline oyunda görev alıp MP 'ye geçerseniz de bu sorunla karşılaşma ihtimaliniz var. Olay ETS2MP ile offline oyunun saatlerinin bir olmaması. ETS2MP 'de bir iş alıp hemen offline moda geçseniz, yine aynı sorunu yaşayabilirsiniz yani.

Tam olarak ondan dolayı değil. Offline oyunda görev alıp MP'ye geçerseniz de bu sorunla karşılaşma ihtimaliniz var. Olay ETS2MP ile offline oyunun saatlerinin bir olmaması. ETS2MP'de bir iş alıp hemen offline moda geçseniz, yine aynı sorunu yaşayabilirsiniz yani.

Benim dediğim de oluyor, offline sorununu sen söylediğin için bir daha tekrar demek istemedim onu.

Tam olarak ondan dolayı değil. Offline oyunda görev alıp MP'ye geçerseniz de bu sorunla karşılaşma ihtimaliniz var. Olay ETS2MP ile offline oyunun saatlerinin bir olmaması. ETS2MP'de bir iş alıp hemen offline moda geçseniz, yine aynı sorunu yaşayabilirsiniz yani.

Aslında öyle değil görevimi alıyorum altta standart görev olduğuna dikkat ediyorum görevi alıyorum ve direk hemen istiyor diyor.

Aslında öyle değil görevimi alıyorum altta standart görev olduğuna dikkat ediyorum görevi alıyorum ve direk hemen istiyor diyor.

Dediğim gibi diğer sorunu saati yenilemeden direkt görevi almak eğer MP oynuyorsan ve açtığında saati yenilemeden görevi alıyorsan, görevi sen oyundan çıktığın saatte alıyor ama göreve başlayınca oyunun Online saatine yeniliyor.

Geri
Yukarı