Çözüldü ETS 2'de dokular bozuk görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Berjriko

Decapat
Daha fazla  
RAM
4
Anakart
78lmt-s2 rev 1.2
İşlemci
Athlon II 2X 240
ETS'de böyle bir hata aldım sorunda ne olduğunu tam olarak söyleyemiyorum. Değişik bir şey internette de yok. Neden böyle oluyor?

Dosya Ekleri

• ets.png
    ets.png
    900,7 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sisteminiz yetmediği için böyle bir hata veriyor olabilir. Sisteminiz yetiyorsa ve oyun orijinal ise Steam'den oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp sorunun çözülüp çözülmeyeceğine bakabilirsiniz. Oyun zaten korsansa böyle hataların olması gayet normal.

Sistemim yetiyor ben bu sürümü aynı şekilde daha önce oynadım hiç sorunu yoktu.

Doğrulama yapın hatalı ve eksik dosyalar düzelir.

Yaptım düzelmedi.
Arkadaşlar sorunu çözdüm basitmiş DX ile başlatmak yerine OpenGL ile başlattım ve düzeldi.
Sisteminiz yetmediği için böyle bir hata veriyor olabilir. Sisteminiz yetiyorsa ve oyun orijinal ise Steam'den oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp sorunun çözülüp çözülmeyeceğine bakabilirsiniz. Oyun zaten korsansa böyle hataların olması gayet normal.

Sistemim yetiyor ben bu sürümü aynı şekilde daha önce oynadım hiç sorunu yoktu.

Doğrulama yapın hatalı ve eksik dosyalar düzelir.

Yaptım düzelmedi.
Arkadaşlar sorunu çözdüm basitmiş DX ile başlatmak yerine OpenGL ile başlattım ve düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı