ETS 2'de kabin gıcırdıyor

Emirhan Taşçi

Decapat
Daha fazla  
Nedense oynarken kabin içinde gıcırdama oluyor ayarlardan sesini kapatmama rağmen düzelmedi. Bu linkten izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nedense oynarken kabin içinde gıcırdama oluyor ayarlardan sesini kapatmama rağmen düzelmedi. Bu linkten izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tabağı az gıcırdatmışsınız. Bir dahaki sefere daha iyi olsun ve konu mizah ve eğlence kategorisine taşınsın.
Eğer troll değil ise direksiyonu yağlayın bir güzel.

Kaç yıldır ETS 2 oynarım. İlk kez bu sesi duydum. Amacınız trolse bazı insanları inandırdınız. Fakat gereksiz yere duyar kasmayın.

Mikrofon kapalı sadece ortam sesi açık duyduğuma göre, tabak gıcırdama efektini eklemiş fakat biraz inandırıcı olmamış.

Ne anlatıyorsun? Videodaki sesin aynısı ben oynarken tırdan geliyor.

Tabağı az gıcırdatmışsınız. Bir dahaki sefere daha iyi olsun ve konu mizah ve eğlence kategorisine taşınsın.
Eğer troll değil ise direksiyonu yağlayın bir güzel.

Aynen kardeşim tabağı gıcırdatıyorum. Kanaldaki banlama videolarında da aynı ses geliyor bende yıllardır bu oyunu oynuyorum bende de ilk defa oluyor.
Steam atölye modlarını çıkardım düzeldi sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne anlatıyorsun? Videodaki sesin aynısı ben oynarken tırdan geliyor.

Aynen kardeşim tabağı gıcırdatıyorum. Kanaldaki banlama videolarında da aynı ses geliyor bende yıllardır bu oyunu oynuyorum bende de ilk defa oluyor.
Steam atölye modlarını çıkardım düzeldi sıkıntı yok.
Hocam konuyu hortlatıyorum. Modun ismini hatırlıyor musunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı