ETS 2'de km değeri gerçekçi değil

Firma tırları kullanıyorum.
Sanırım kendi tırlarınız olmadığı için sürekli iş değiştiriyorsunuz haliyle sürekli tır değişiyor. Rahatsız edici olabilir, internet üzerinden profiller indirerek veya oyun içinden kredi ile kendi tırınızı alırsanız uzun süreli işler alabilirsiniz.

Sanırım kendi tırlarınız olmadığı için sürekli iş değiştiriyorsunuz haliyle sürekli tır değişiyor. Rahatsız edici olabilir, internet üzerinden profiller indirerek veya oyun içinden kredi ile kendi tırınızı alırsanız uzun süreli işler alabilirsiniz.

Oyunda 300 saatim var. Para olan profillerimde var ve tüm tırları da kullanmışlığım var.

Tır vlogları izledim daha önce. 120 ile gidenini de gördüm. Gayet normal gözüküyordu. Fakat ETS 2 de 120 süratı aynı değil.
Hala vlog izledim diyorsunuz. :D :D :D Türkiye'de otobanda 120 ile size denk gelecek kişi sayısı çok az. Belirli yollarda takograf kapanabiliyor. Hadi onu geçelim, hiç şehirlerarası yolculuk yaparken otobüsler sollamadı mı sizi? O araç 16 ton, ortalama yüklü bir tır brüt 27-40 ton. Yani otobüsün sizi sollarken yarattığı etkinin 2 katını düşünün 130'la giden bir tır düşünmek istiyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı