ETS 2'de sisteme göre FPS artıran config dosyaları

077.jpg

@i5 1.nesil kk güncel atarmısın bide bunlar nasıl güncelleniyor sen uğraşma istersen öğret sen bana çünkü şuan 1.42 değil 1.43 .
@i5 1.nesil kk ben biraz kurcaladım config i ni kurdum 2 gb 1 gb ekran kartlıyı indir dim config te hepsi düşük ben oyun ayarlarında yükselttim valla en yüksek değil ama ortada değil ikisinin arasında 20 fps oynadım sağol çok iyi ama aynalar siyah onu . düzelt . bide bi tane fps arttıran . amagörüntü güzel olan cpnfig yaparsam mutlu oluruz .
bide ben oyun için ayarları kurcalasam config bozulurmu bozulmamamsı lazım . diye biliyom .
@i5 1.nesil cevap ??

Son düzenleme:
@i5 1.nesil kk güncel atar mısın bir de bunlar nasıl güncelleniyor sen uğraşma istersen öğret sen bana çünkü şu an 1.42 değil 1.43.
@i5 1.nesil kk ben biraz kurcaladım Config'ini kurdum 2 GB 1 GB ekran kartlıyı indirdim Config'te hepsi düşük ben oyun ayarlarında yükselttim vallahi en yüksek değil ama ortada değil ikisinin arasında 20 FPS oynadım sağ ol çok iyi ama aynalar siyah onu. Düzelt. Bir de bir tane FPS arttıran. Amagörüntü güzel olan cpnfig yaparsam mutlu oluruz.
Bir de ben oyun için ayarları kurcalasam Config bozulur mu bozulmamamsı lazım. Diye biliyorum.
@i5 1.nesil cevap?

Oyun içi ayardan kurcalarsan cfg bozulur aynaları siyah olmazsa FPS'in 10'a düşer o yüzden kapattım
Arkadaşlar cfglere güncelleme yapmadım çünkü 1.43.1 de hiçbir grafik güncellemesi gelmediği için ayarlanacak dosya yok o yüzden bu dosyalara devam.

selam konu hortlatıyorum biliyorum . ama bana bu verdiklerin yetmiyo yetiyor . ama çok değil bana böyle çok uğraşıp güzel fps veren bi config yaparmısın.
Sistem: 4gbram
intel pentium b960
nvidia geforce 610m
video çekicem.biiyorum bu sistemde olmaz . ama çekebilcemi düşünüyorum.yapabilirmisin .
(not) mümkümse aynaları kapatma . aynasız kullanamıyorum . bide yazdığım gibi video çekicem. bu yüzden daha çok fps veren ama çok kötü gözükmeyen bir config lazım . şuanda veridğin config gibi olsun . ama çok çok kalitesizleştirmessen sevinirim .) @i5 1.nesil .

Yeni konular

Geri
Yukarı