ETS 2'ye yeni başlayan birisi ne yapmalı?

Kaaneren

Centipat
Yer
Meksika
Daha fazla  
Merhaba, daha 3 saatlik bir ETS 2 oyuncusuyum. Yeni yeni kuralları anladım. Nasıl oyunda hızlı para kazanabilirim, verebileceğiniz tüyolar var mı?
Çekici almak istiyorum ama fiyatlar 100.000 civarı ve tek seferlik iş yaparak yavaş para kazanılıyor, para kazanmanın daha iyi ve hızlı bir yolu var mı?

Merhaba, daha 3 saatlik bir ETS 2 oyuncusuyum. Yeni yeni kuralları anladım. Nasıl oyunda hızlı para kazanabilirim, verebileceğiniz tüyolar var mı?
Çekici almak istiyorum ama fiyatlar 100.000 civarı ve tek seferlik iş yaparak yavaş para kazanılıyor, para kazanmanın daha iyi ve hızlı bir yolu var mı?
Aga Cheat Engine indir hileyle paso para bas :D

Aga Cheat Engine indir hileyle paso para bas :D
Hocam iyi hoşta sonralarda oyun sıkıcı oluyor bıkıyorsunuz. Gerektiği kadar yaparsa; sadece alacağı tır kadarını yaparsa oradan devam edebilir ama para basarsa oyunun amacı kalmaz.

Kredi çek.

Geri
Yukarı